Середа, 23 Вересня 2020 р.
4 Лютого 2011

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО 2010 РОКУ

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. ЗАНТАРАЯ Георгій – змс, срібний призер чемпіонату світу з дзюдо, К-ПНУ.

2. КІНДЗЕРСЬКА Ірина – мсмк, срібний призер Кубка світу з дзюдо, V місце на чемпіонаті світу, К-ПНУ.

3. ОСТРОВСЬКИЙ Дмитро – мсмк, бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, К-ПНУ.

4. ФІЛОНЮК Тетяна – мсмк, чемпіонка України, IV місце на чемпіонаті Європи з марафонського бігу, К-ПНУ.

5. РОГОВИЧ Анна – мс, чемпіонка України з боксу, К-ПНУ.

6. ОЛІЙНИК Павло – мсмк, чемпіон України, володар Кубка України з вільної боротьби, К-ПНУ.

7. ОВЧАРЕНКО Ніна – мс, чемпіонка України з велоспорту, К-ПНУ.

8. КУЛЕША Олександр – мс, чем-піон України з важкої атлетики, К-ПНУ.

9. МАТВІЙЧУК Василь – мсмк, чемпіон України з легкої атлетики, К-ПНУ.

10. БАБУРІНА Світлана – мсмк, чемпіонка України, володар Кубка України з пляжного волейболу, К-ПНУ.

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. ДОВГАНЮК Вадим – мсмк, чемпіон і рекордсмен світу та Європи з пауерліфтингу, К-ПНУ.

2. КИФОРЕНКО Віктор – змс, чемпіон світу та Європи зі стрибків на батуті, К-ПНУ.

3. МУРИНЕЦЬ Марина – мсмк, чемпіонка світу з гирьового спорту, К-ПНУ.

4. ЗАЛІЗНЯК Дмитро – мс, срібний призер чемпіонату Європи зі стрибків на батуті, К-ПНУ. 

5. ДІОРДІЄНКО Володимир – мс, чемпіон України та володар Кубка України зі стрибків на батуті, К-ПНУ.

6. НЕЛЕП Олександр – мс, чемпіон України та володар Кубка України зі спортивної акробатики, К-ПНУ.

7. ГИНЗАР Денис – кмс, володар Кубка світу з кікбоксингу, К-ПНУ.

8. БАРАНОВСЬКИЙ Дмитро – мс, володар Кубка світу з кікбоксингу, ПДАТУ.

9. МАРЧУК Даниїл – мс, чемпіон України та володар Кубка України зі стрибків на батуті, К-ПНУ.

10. ЯРЬОМКО Світлана – мсмк, срібна призерка Всесвітніх ігор з бойових мистецтв, К-ПНУ.

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНІОРІВ

1. КОМАЩУК Аліна – мсмк, чемпіонка cвіту серед кадетів і юніорів, К-ПНУ.

2. ХАРУК Марія – мс, чемпіонка України з маунтенбайку, коледж ПДАТУ.

3. МАКУХА Іванна – мсмк, II місце на чемпіонаті Європи з дзюдо, К-ПНУ.

4. ЄРМАК Микита – мс, чемпіон України зі спортивної гімнастики, К-ПНУ.

5. ХОЛШЕВНІК Світлана – мс, володар Кубка України з боксу, К-ПНУ.

6. ЖУЛІНСЬКИЙ Олександр – кмс, чемпіон Молодіжних ігор України з легкої атлетики, К-ПНУ.

7. КАЯФА Олег – мс, чемпіон Молодіжних ігор України з легкої атлетики, К-ПНУ.

8. НЬЯБАЛІ Кеджау – мсмк, чемпіон України, V місце на чемпіонаті світу та Європи з дзюдо, К-ПНУ.

9. КОПИЛОВ Валентин – мс, чемпіон України, V місце на чемпіонаті світу та Європи з вільної боротьби, К-ПНУ.

10. ВОВЧАНСЬКИЙ Віталій – мс, бронзовий призер командного чемпіонату України з тхеквондо, К-ПНУ.

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ШКОЛЯРІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. ДУБІНСЬКИЙ Валентин – чемпіон України з боксу серед учнів, ЗОШ №11.

2. ПАЗІН Дмитро – чемпіон України з боксу серед учнів, ЗОШ №7.

3. ЗАРЕМБА Анастасія – срібна призерка чемпіонату України з тхеквондо серед учнів, НВК №16.

4. ЧЕРНОБАЙ Сергій – срібний призер чемпіонату України з футболу, К-ПНУ.

5. ШВАРЧУК Віра – кмс, срібна призерка чемпіонату України з маунтенбайку, коледж ПДАТУ.

6. САВКОВ Андрій – бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед учнів, НВК «Антей».

7. ХМЕЛЮК Василь – чемпіон V літніх Молодіжних ігор області з вільної боротьби, ДЮСШ №2.

8. ЛЬВОВСЬКИЙ Олексій – переможець Спартакіади області з боксу серед учнів, вечірня школа.

9. ХРИСТЮК Антон – переможець Спартакіади області з тхеквондо серед учнів, НВК №16.

10. СОСУЛА Артем – переможець Спартакіади області з тхеквондо серед учнів, коледж будівництва, архітектури та дизайну. 

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ШКОЛЯРІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. ГОРАШОВА Іванка – чемпіон України з боротьби на поясах,  ВПУ №14.

2. КОБЕЛЬСЬКА Діана – чемпіонка України з боротьби сумо серед молоді, індустріальний коледж.

3. КОВАЛЕНКО Максим – чемпіон України з боротьби самбо серед юнаків, філія Європейського університету.

4. ДРИГУЛА Андрій – кмс, чемпіон України з кікбоксингу, коледж будівництва, архітектури та дизайну.

5. ГРИНЧУК Микола – срібний призер чемпіонату України із самбо серед юнаків, НВК №3.

6. ДЕМЧИШИН Владислав – срібний призер чемпіонату України з боротьби самбо серед юнаків, К-ПНУ.

7. РОМАНЮК Дмитро – срібний призер чемпіонату України з боротьби самбо, СЗОШ № 5.

8. ЧЕРНОГУБ Денис – срібний призер чемпіонату України з боротьби самбо серед юнаків, індустріальний коледж.

9. ШИЙКО Олег – срібний призер чемпіонату України з боротьби самбо серед юнаків, індустріальний коледж.

10. КРИВУШКО Максим – бронзовий призер Кубка України з боротьби на поясах, філія Європейського університету.

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ «ІНВАСПОРТ»

1. ТРУШЕВ Віталій – змс, чемпіон Європи з футболу серед спортсменів із ДЦП, К-ПНУ.

2. ДЕВЛІШ Олександр – мсмк, чемпіон Європи з футболу серед спортсменів із ДЦП, К-ПНУ.

3. ТОКАРЕВ Сергій – мс, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів із ДЦП, ПДАТУ.

4. КУЛЬЧАК Роман – чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, К-ПНУ.

5. РУСІНКА Іван – кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів із ДЦП, К-ПНУ.

6. ТРЕБИК Сергій – кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів із ДЦП, К-ПНУ.

7. КОВАЛЬЧУК Віктор – кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів із ДЦП, ПДАТУ.

8. ЦАРУК Юрій – кмс, бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів із ДЦП.

9. КОРЖУК Ірина – І розряд, бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів із ДЦП, планово-економічний технікум.

10. ПАВЛОВА Віра – І розряд, бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, ЗОШ №1.

10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ

1. КОЗАК Євген – тренер-викладач із волейболу К-ПНУ. 

2. ДОРОШ Валерій – тренер-викладач із волейболу К-ПНУ. 

3. ШИШКІН Олександр – заслужений тренер України, тренер-викладач із вільної боротьби К-ПНУ. 

4. ПЕТРОВ Олександр – заслужений тренер України, тренер із футболу К-ПНУ.

5. ЛІЩУК Василь – заслужений тренер України, тренер-викладач із легкої атлетики К-ПНУ. 

6. ГУСКА Михайло – тренер-викладач із боротьби сумо К-ПНУ. 

7. МАРЧУК Володимир – тренер-викладач зі спортивної акробатики К-ПНУ.

8. ГУРМАН Леонід – тренер-викладач із пауерліфтингу К-ПНУ. 

9. ПОТАПЧУК Сергій – тренер-викладач із тхеквондо К-ПНУ.  

10. САРАЖИНСЬКИЙ Андрій – тренер-викладач із велоспорту ШВСМ. 

10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

1. ВЕРГУШ Олег – тренер-викладач відділення легкої атлетики ДЮСШ №1.

2. КУПЧАК Андрій – старший тренер відділення гандболу ДЮСШ №1. 

3. МІТЕЛЬМАН Кім – старший тренер відділення баскетболу ДЮСШ №1.

4. ГОРДУСЬ Марина – тренер відділення баскетболу ДЮСШ №1.

5. НЕСТЕРОВСЬКИЙ Юрій – старший тренер відділення самбо ДЮСШ №2.

6. ПОЛІНСЬКА Тетяна – тренер-викладач із дзюдо ДЮСШ №2.

7. ПРИХОДЬКО Володимир – старший тренер з боксу ДЮСШ №2.

8. СКАВРОНСЬКИЙ Олександр – тренер-викладач із боксу ДЮСШ №2.

9. ЛАБАТЮК Анатолій – тренер-викладач із кікбоксингу  ДЮСШ №5.

10. БАЙДЮК Дмитро – тренер-викладач із тхеквондо ДЮСШ №2.

КРАЩІ КОМАНДИ

1. Жіноча команда К-ПНУ з волейболу (тренер Валерій ДОРОШ). 

2. Чоловіча команда К-ПНУ з волейболу (тренер Євген КОЗАК).

3. Команда університету з футболу (тренер Олександр ПЕТРОВ).

4. Збірна жіноча команда міста з баскетболу (тренер Валентина ГОРДЄЄВА).

5. Чоловіча баскетбольна команда «Ді-ді-бао» (тренер Андрій БОЙКО).

6. Чоловіча футбольна команда ветеранів міста (тренери Станіслав КШЕМІНСЬКИЙ, Євген СЛАБУНОВ).

7. Збірна команда «Старти надій» ЗОШ №7 (тренер Руслан ДЕМЧИНСЬКИЙ).

8. Збірна гандбольна команда дівчат ДЮСШ №1 (тренер Андрій КУПЧАК).

9. Збірна баскетбольна команда дівчат ДЮСШ №1 (тренер Марина ГОРДУСЬ).

10. Збірна баскетбольна команда ДЮСШ №1 (тренер Кім МІТЕЛЬМАН).

КРАЩІ ОРГАНІЗАТОРИ СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ

1. ПУШКАРЬОВ Юрій – голова спортивного клубу К-ПНУ. 

2. ДУБОВИЙ Анатолій – керівник шахового гуртка ЦДТ і ШШК «Гросмейстер».

3. ДЕМЧИНСЬКИЙ Руслан – вчитель фізкультури ЗОШ №7.

4. ПОКОТИЛЬСЬКИЙ Сергій – керівник методоб’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. 

5. КОРОБЧУК Василь – спеціаліст Центру «Інваспорт».

КРАЩІ СУДДІ

1. ПЕТРОВ Олександр – суддя І категорії з футболу.

2. МЕЩИШИН Сергій – суддя І категорії з кікбоксингу.

3. ЧИСТЯКОВА Марина – суддя І категорії з дзюдо.

4. ПРОЗАР Микола – суддя ІІ категорії з волейболу.

5. ПАВЛОВСЬКИЙ Іван – суддя І категорії з баскетболу.    

КРАЩІ ВЕТЕРАНИ 

1. МОСПАН Михайло – призер чемпіонату Європи з легкої атлетики.

2. ПОБЛІЧКО Олена – чемпіонка України з легкої атлетики.

3. ТКАЧУК Олександр – чемпіон України з легкої атлетики.

4. РОДІЧЕВ Ернест – чемпіон України з настільного тенісу.

5. ЯНКУН Євгенія – срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики.

6. ШМИРКО В’ячеслав – II місце на чемпіонаті України з легкої атлетики.

7. ЛЯПОТА Олександр – срібний призер Кубка України з легкої атлетики.

8. АНДРУХОВСЬКИЙ Анатолій – бронзовий призер Кубка України з легкої атлетики.

9. ОВЧАРУК Ігор – бронзовий призер Кубка України з легкої атлетики.

10. БУРДИНЮК Олександр – бронзовий призер чемпіонату України з волейболу.