Неділя, 27 Вересня 2020 р.
8 Квітня 2011

КУБОК «НОВА БУДОВА»: ТУРНІР У РОЗПАЛІ

Триває турнір з міні-футболу серед шкіл міста і району на Кубок будівельної компанії «НОВА БУДОВА».

Результати матчів:

ГРУПА А

II тур (31 березня):

НВК №3 – НВК №17 – 5:1; 

Інтернат – ЗОШ №15 – 2:3; 

СЗОШ №5 – гімназія – 2:6; 

ЗОШ №6 – ЗОШ №12 – 4:9; 

НВК №8 – ЗОШ №11 – 0:3; 

НВК №9 – ЗОШ №10 – 12:3. 

III тур (4 квітня):

НВК №3 – ЗОШ №15 – 4:4; 

НВК №17 – гімназія – 0:10; 

Інтернат – ЗОШ №12 – 6:6; 

СЗОШ №5 – ЗОШ №11 – 3:13; 

ЗОШ №6 – ЗОШ №10 – 1:3; 

НВК №8 – НВК №9 – 0:3. 

IV тур (5 квітня): 

НВК №3 – гімназія – 1:10; 

ЗОШ №15 – ЗОШ №12 – 2:1; 

НВК №17 – ЗОШ №11 – 3:7; 

Інтернат – ЗОШ №10 – 5:3; СЗОШ №5 – НВК №9 – 3:6; 

ЗОШ №6 – НВК №8 – 3:0. 

V тур (6 квітня): 

НВК №3 – ЗОШ №12 – 5:10; 

Гімназія – ЗОШ №11 – 4:6; 

ЗОШ №15 – ЗОШ №10 – 3:1; 

НВК №17 – НВК №9 – 0:12; 

Інтернат – НВК №8 – 3:0; 

СЗОШ №5 – ЗОШ №6 – 5:1. 

ГРУПА Б

1 квітня:

ЗОШ с.Жванець –  НВК с.Довжок – 8:2; 

НВК с.Кульчіївці – ЗОШ с.Нігин – 1:2; 

НВК с.Довжок –   НВК с.Слобідка-Рихтівська – 3:8; 

ЗОШ с.Жванець –  НВК с.Кульчіївці – 6:1; 

НВК Довжок – НВК с.Кульчіївці – 3:2; 

НВК с.Слобідка-Рихтівська – ЗОШ с.Нігин – 6:1. 

КАЛЕНДАР ІГОР ЮНАЦЬКОГО ТУРНІРУ НА КУБОК «НОВА БУДОВА»

ГРУПА А

VII тур 

14 квітня 

15.00  НВК №3 – ЗОШ №10

15.45  ЗОШ №11 – НВК №9

16.30  ЗОШ №12 – НВК №8

17.15  Гімназія – ЗОШ №6

18.00  ЗОШ №15 – СЗОШ №5

18.45  НВК №17 – інтернат 

VIII тур 

15 квітня

15.00  НВК №3 – НВК №9

15.45  ЗОШ №10 – НВК №8

16.30  ЗОШ №11 – ЗОШ №6

17.15  ЗОШ №12 – СЗОШ №5

18.00  Гімназія – інтернат

18.45  ЗОШ №15 – НВК №17

IX тур

18 квітня 

15.00  НВК №3 – НВК №8

15.45  НВК №9 – ЗОШ №6

16.30  ЗОШ №10 – СЗОШ №5

17.15  ЗОШ №11 – інтернат 

18.00  ЗОШ №12 – НВК №17

18.45  Гімназія – ЗОШ №15

ГРУПА Б

IV тур 

8 квітня

10.00  НВК с.Довжок – ЗОШ с.Оринин

10.45  НВК с.Слобідка-Рихтівська – ЗОШ с.Нігин 

11.30  НВК смт Стара Ушиця – НВК с.Кульчіївці

V тур

8 квітня

12.15  НВК с.Довжок – ЗОШ с.Нігин

13.00  ЗОШ с.Оринин – НВК с.Кульчіївці 

13.45  НВК с.Слобідка-Рихтівська – ЗОШ с.Жванець

VI тур 

8 квітня

14.30  НВК с.Довжок – НВК с.Кульчіївці

15.15  ЗОШ с.Нігин – ЗОШ с.Жванець

16.00  НВК с.Слобідка-Рихтівська – НВК смт Стара Ушиця

VII тур 

8 квітня

16.45  НВК с.Довжок – ЗОШ с.Жванець

17.30  ЗОШ с.Нігин – НВК смт Стара Ушиця 

18.15  ЗОШ с.Оринин – НВК с.Слобідка-Рихтівська