РАЙОН РОЗДАВ КУБКИ
18 січня у РЦНКМ «Розмай» начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Віктором Дорожем було оголошено підсумки спортивного року.
Минулого року близько 600 спортсменів району вибороли 84 призові місця в обласних змаганнях. Також брали участь у 7 міжнародних (троє призерів) і 19 всеукраїнських (11 призерів) турнірах. До складу збірних команд України входять 14 спортсменів району (4 – основний склад, 10 – резерв), до збірних області – 32.
Командою року визнано збірну району з футболу (дівчата) – чемпіона обласних сільських спортивних ігор, бронзового призера обласної спартакіади школярів, учасника Кубка України з пляжного футболу (IV місце), всеукраїнських сільських спортивних ігор (VII місце).
КРАЩІ СПОРТСМЕНИ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ:
Ольга Арсенюк – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, член збірної області (футбол);
Вероніка Боднарюк – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, срібний призер обласних юнацьких ігор, член збірної області (футбол);
Руслан Войт – мс, бронзовий призер чемпіонату України, чемпіон області (важка атлетика);
Руслана Вошумірська – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, член збірної області (футбол);
Анна Горгулько – мс, чемпіонка України, чемпіонка області, член збірної України (тхеквондо ВТФ);
Олег Зубик – чемпіон району, володар Суперкубка району (футбол);
Віка Крівіцька – кмс, бронзовий призер чемпіонату України, чемпіонка області (тхеквондо ВТФ);
Олександр Кулеша – мс, чемпіон України, чемпіон області (важка атлетика);
Євгенія Петрук – чемпіонка області, чемпіонка обласних сільських спортивних ігор (настільний теніс);
Ольга Романюк – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, срібна призерка обласної спартакіади школярів (футбол).
КРАЩІ СПОРТСМЕНИ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ:
Сергій Дегалов – чемпіон обласного фестивалю «Богатирська слава Поділля» (армспорт);
Василь Дем’яненко – мсмк, чемпіон України, чемпіон області (пауерліфтинг);
Ірина Дем’янова – чемпіонка України серед студентів, бронзова призерка Кубка України (пауерліфтинг);
Ілля Качуляк – чемпіон області (гирьовий спорт);
Олена Козлова – змс, чемпіонка світу та Європи, рекордсменка світу та Європи, чемпіонка України (пауерліфтинг);
Ольга Матковська – срібна призерка чемпіонату області серед ветеранів (шашки);
Василь Радюк – срібний призер обласного фестивалю «Богатирська слава Поділля» (армспорт);
Єлизавета Солопан – бронзова призерка чемпіонату Європи, бронзова призерка чемпіонату України (пауерліфтинг);
Віталій Харабара – мс, чемпіон області (пауерліфтинг);
Тетяна Чумагіна – бронзовий призер обласної спартакіади державних службовців (шашки).
КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ЮНІОРИ:
Софія Аксьонова – кмс, бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів, чемпіонка обласних юнацьких ігор (тхеквондо ВТФ);
Вадим Білоусов – бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів із жиму лежачи (пауерліфтинг);
Ганна Гончар – мсмк, чемпіонка світу серед юніорів (пауерліфтинг);
Анастасія Колупай – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, срібна призерка обласної спартакіади школярів (футбол);
Дмитро Петров – мс, срібний призер чемпіонату України серед юніорів, чемпіон області (важка атлетика);
Назарій Попель – чемпіон області серед юніорів (легка атлетика);
Олена Рибарчук – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, срібна призерка обласної спартакіади школярів (футбол);
Олександр Лабунський – бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів (тхеквондо ВТФ);
Олександр Стефанюк – чемпіон області серед юніорів (легка атлетика);
Катерина Ткачук – чемпіонка України серед юніорів (пауерліфтинг).
КРАЩІ ТРЕНЕРИ:
Тетяна Ахмамєтєва – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу;
Іван Боднар – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу;
Вадим Воронецький – заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу;
Олександр Дорож – тренер районної ДЮСШ «Колос» з футболу;
Микола Мельник – заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ «Колос» з важкої атлетики;
Анатолій Тимчук – тренер ДЮСШ «Юність», тхеквондо ВТФ.
КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ВЕТЕРАНИ:
Леонід Березніцький – мс, чемпіон України серед ветеранів (гирьовий спорт);
Анатолій Галампета – чемпіон району серед ветеранів (волейбол);
Валентин Дранус – фіналіст Кубка області, срібний призер чемпіонату району (футбол);
Микола Дубчак – чемпіон України серед ветеранів (легка атлетика);
Олег Ковальчук – чемпіон району серед ветеранів (баскетбол, волейбол);
Наталія Мазурок – срібна призерка чемпіонату області, володар міськрайонного Кубка (футзал);
Микола Павлюк – срібний призер обласної спартакіада державних службовців (волейбол);
Володимир Пасатюк – срібний призер обласної спартакіади державних службовців (волейбол);
Юрій Самборський – срібний призер чемпіонату району серед ветеранів (футзал);
Павло Чорний – бронзовий призер чемпіонату області серед ветеранів (гирьовий спорт).
Переможцем огляду-конкурсу на краще спортивне село району, за результатами проведення в селі спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів, а також участю спортсменів у районних, обласних і всеукраїнських змаганнях, визнано с.Калачківці.
Грамотою відділу в справах молоді та спорту в номінації «Меценат року» за підтримку розвитку фізичної культури та спорту був нагороджений Євген Малищук (спонсор футбольної команди «Рус-сич» (с.Калачківці).
Грамотою Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення та медаллю за активну участь у Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота» нагородили Миколу Богданова (будівництво футбольного поля в с.Довжок) і методиста районної ДЮСШ відділу освіти Романа Ткачука.
Завітав на церемонію і народний депутат України Володимир Мельниченко, який подарував нову форму для збірної району з футболу серед дівчат, а також вручив грошову премію Олександру Кулеші, Анні Горгулько, Олені Козловій та Ганні Гончар.