Субота, 27 Листопада 2021 р.
8 Лютого 2013

МІСТО НАЗВАЛО НАЙКРАЩИХ

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Сергій КулішІванна Макуха – мсмк, срібна призерка чемпіонату Європи із дзюдо, К-ПНУ ім.І.Огієнка;

Кеджау Ньябалі – мсмк, срібний призер чемпіонату Європи із дзюдо, К-ПНУ;

Сергій Куліш – мсмк, володар Куб¬ка світу з кульової стрільби, учасник ХХХ Олімпійських ігор, К-ПНУ;


Ірина Кіндзерська – мсмк, бронзова призерка чемпіонату Європи із дзюдо, учасник ХХХ Олімпійських ігор;

Шеріф Ель-Шеріф – мсмк, бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, учасник ХХХ Олімпійських ігор, К-ПНУ;

Олеся Щерба – мсмк, бронзова призерка Кубка Європи з кульової стріль¬би, К-ПНУ;

Георгій Зантарая – змс, чемпіон України із дзюдо, учасник ХХХ Олімпійських ігор, К-ПНУ;

Олександр Кулеша – мс, чемпіон України з важкої атлетики, К-ПНУ;

Олександр Жулінський – мс, чемпіон України із кросу, К-ПНУ;

Сергій Клепацький – мс, чемпіон України з важкої атлетики, ПДАТУ.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНІОРІВЗ ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Аліна Комащук – мсмк, срібна призерка чемпіонату Європи з фехтування,

К-ПНУ;

Марина Бех – мс, бронзова призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики, К-ПНУ;

Юлія Лавренюк – мс, бронзова призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби, К-ПНУ;

Ганна Урода – мс, бронзова призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби, К-ПНУ;

Сергій Чайка – мс, бронзовий призер чемпіонату Європи, володар Кубка Європи із тхеквондо, К-ПНУ;

Євгенія Крутій – мс, переможниця турніру серії А, чемпіонка України із тхеквондо, К-ПНУ;

Максим Якимчук – мс, чемпіон України з легкої атлетики, індустріальний коледж, К-ПНУ;

Владислав Діброва – мс, чемпіон України із дзюдо, К-ПНУ;

Дмитро Петров – мс, срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики, К-ПНУ;

Оксана Михальчук – мс, срібна призерка чемпіонату України з боксу, К-ПНУ.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Олена Козлова – змс, чемпіонка світу з пауерліфтингу, К-ПНУ;

Анастасія Савельєва – мсмк, чемпіонка світу з кульової стрільби, К-ПНУ;

Марина Муринець – мс, чемпіонка світу з гирьового спорту, К-ПНУ;

Світлана Ярьомка – мсмк, срібна призерка чемпіонату світу із сумо, бронзова призерка чемпіонату світу із самбо, К-ПНУ;

Віктор Кифоренко – змс, срібний призер Кубка світу зі спортивної акробатики, К-ПНУ;

Руслан Абібулаєв – мс, бронзовий призер чемпіонату світу з універсального бою, СК «Еврика»;

Катерина Баєва – мсмк, бронзова призерка чемпіонату світу зі спортивної акробатики, К-ПНУ;

Вадим Довганюк – мсмк, бронзовий призер чемпіонату світу з пауерліфтингу, К-ПНУ;

Тетяна Ахмамєтєва – змс, чемпіонка України з пауерліфтингу, К-ПНУ;

Олександр Нелеп – мс, чемпіон України зі спортивної акробатики, К-ПНУ.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНІОРІВЗ НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Дмитро Чаусов – мс, срібний призер чемпіонату Європи з кульової стрільби, К-ПНУ;

Анна Вержбицька – мс, чемпіонка України зі спортивної акробатики, К-ПНУ;

Наталія Крамар – мс, чемпіонка України з боротьби кураш, К-ПНУ;

Олексій Жижанов – мс, чемпіон України з боротьби кураш, К-ПНУ;

Мирослав-Денис Піка – мс, чемпіон Украї¬ни зі спортивної акробатики, К-ПНУ;

Владислав Діордієнко – мс, чемпіон України зі спортивної акробатики, К-ПНУ;

Жанна Радюк – кмс, чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;

Богдан Дунда – кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;

Артур Соноцький – кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;

Андрій Подоба – чемпіон України з бодибілдингу, ДЮСШ №5.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ШКОЛЯРІВЗ ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Анастасія Заремба – кмс, чемпіонка України із тхеквондо ВТФ, ДЮСШ №2;

Артем Жуковський – чемпіон України із тхеквондо ВТФ, ДЮСШ №2;

Данило Солодкий – срібний призер чемпіонату України із тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність»;

Микита Михайлов – чемпіон України із тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність»;

Влада Нарольська – чемпіонка України із тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність»;

Крістіна Щербань – кмс, срібна призерка чемпіонату України із тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність»;

Владислав Гуменюк – срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2;

Максим Бенедюк – срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2;

Роман Папроцький – срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2;

Дмитро Гулеватий – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики, ДЮСШ №1, НВК №13.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ШКОЛЯРІВЗ НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Давид Костинюк – срібний призер чемпіонату Європи з універсального бою, ДЮСШ №2;

Катерина Жорнова – срібна призерка чемпіонату світу з універсального бою, ДЮСШ №2;

Олена Романова – кмс, чемпіонка України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2;

Андріана Кух – чемпіонка України з боротьби кураш, ДЮСШ №2;

Дмитро Калинюк – чемпіон України з боротьби кураш, ДЮСШ №2;

Іван Кульчицький – чемпіон України з боротьби кураш, ДЮСШ №2;

Ерік Слободян – чемпіон України з боротьби кураш, ДЮСШ №2;

Павло Кондратов – кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;

Олександр Бедик – чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;

Тагір Сагідов – чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ІНВАСПОРТУ

Віталій Трушев – змс, срібний призер XIV Паралімпійських ігор з футболу, К-ПНУ;

Марина Коломієць – кмс, чемпіонка

України з легкої атлетики, ПЕТ;

Іван Русінка – кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу, лаборант К-ПНУ;

Сергій Требик – кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу, К-ПНУ;

Віктор Ковальчук – кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу, ПДАТУ;

Леся Чорна – кмс, срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики, ПЕТ;

Ірина Коржук – кмс, срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів із ДЦП, К-ПНУ;

Олексій Бондаренко – І розряд, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів із ДЦП, ПЕТ;

Юрій Царук – кмс, бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами ОРА, К-ПНУ;

Дмитро Семенов – переможець Всеукраїнських змагань із шахів серед спортсменів з вадами зору, НВК із центром реабілітації для слабозорих дітей (НВК із ЦРСД).

10 НАЙКРАЩИХ ТРЕНЕРІВ

Олександр Петров – ЗТУ із футболу, К-ПНУ;

Вадим Воронецький – ЗТУ із пауерліфтингу, К-ПНУ;

Володимир Марчук – ЗТУ зі спортивної акробатики, К-ПНУ;

Михайло Гуска – ЗТУ із боротьби, К-ПНУ;

Олександр Шишкін – ЗТУ із вільної боротьби, К-ПНУ;

Василь Ліщук – ЗТУ із легкої атлетики, К-ПНУ;

Валерій Дорош – волейбол, К-ПНУ;

Володимир Приходько – бокс, К-ПНУ;

Олександр Коваль – кульова стрільба, К-ПНУ;

Олександр Хомовський – мсмк, важка атлетика, ПДАТУ.

10 НАЙКРАЩИХ ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

Андрій Купчак – гандбол, ДЮСШ №1;

Кім Мітельман – баскетбол, ДЮСШ №1;

Анатолій Лабатюк – кікбоксинг, ДЮСШ №5;

Сергій Мещишин – кікбоксинг, ДЮСШ №5;

Навазір Кучумов – бодибілдинг і фітнес, ДЮСШ №5;

Олександр Скавронський – бокс, ДЮСШ №2;

Оксана Коберник – дзюдо, ДЮСШ №2;

Володимир Костинюк – самбо, ДЮСШ №2;

Юрій Нестеровський – самбо, ДЮСШ №2;

Сергій Чайка – тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність».

НАЙКРАЩІ ОРГАНІЗАТОРИ СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ

Олег Вергуш – викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ;

Леонід Гурман – завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ;

Юрій Загоруйко – президент Хмельницької обласної федерації спортивного туризму;

Сергій Покотильський – голова методоб’єднання викладачів вишів І-ІІ рів¬нів акредитації;

Анатолій Дубовий – керівник ШШК «Гросмейстер»;

Володимир Кузьмінський – тренер-ви¬кладач із легкої атлетики ДЮСШ №1;

Станіслав Кшемінський – директор ДЮСШ №1;

Олександра Лізнюк – педагог-організатор Об’єднання підліткових клубів за місцем проживання;

Василь Кравець – учитель-методист із фізичної культури НВК із ЦРСД;

Руслан Демчинський – учитель фізичної культури ЗОШ №7.

НАЙКРАЩІ СУДДІ

Сергій Потапчук – національна категорія, тхеквондо;

Богдан Ладиняк – національна категорія, легка атлетика;

Андрій Заїкін – національна категорія, пауерліфтинг;

Андрій Петров – професійна футбольна ліга;

Станіслав Телебей – баскетбол;

Олександр Стасюк – національна категорія, кікбоксинг;

Роман Ергешов – національна категорія, кікбоксинг;

Олег Люлько – бокс;

Тетяна Атаманюк – спортивний туризм;

Микола Прозар – волейбол.

НАЙКРАЩІ КОМАНДИ

Чоловіча команда К-ПНУ з волейболу (тренер Євген Козак);

Жіноча команда К-ПНУ з волейболу (тренер Валерій Дорош);

Команда К-ПНУ з настільного тенісу (тренер Олександр Алєксєєв);

Збірна команда ветеранів з футболу (тренери Євген Слабунов, Станіслав Кшемінський);

Жіноча команда К-ПНУ з баскетболу (тренер Станіслав Телебей);

Чоловіча команда К-ПНУ з футболу (тренер Олександр Петров);

Жіноча команда К-ПНУ з пляжного волейболу (Валерій Дорош);

Дитячо-юнацька футбольна команда ДЮСШ №2 (тренери Володимир Пташник, Олексій Муляр);

Команда дівчат із гандболу ДЮСШ №1 (тренер Андрій Купчак);

Збірна команда «Старти надій» НВК №9 (Богдан Бондар).

НАЙКРАЩІ ВЕТЕРАНИ

Ігор Войцехівський – срібний призер чемпіонату світу з армліфтингу;

Олександр Ткачук – чемпіон України з легкої атлетики;

Михайло Моспан – чемпіон України з легкої атлетики;

Євгенія Янкун – чемпіонка України з легкої атлетики;

Олена Поблічко – чемпіонка України з легкої атлетики;

Григорій Барабаш – срібний призер чемпіонату України з міні-футболу;

Олександр Бурденюк – бронзовий призер чемпіонату України з волейболу;

Валентина Гордєєва – бронзова призерка чемпіонату України з баскетболу;

Віктор Корчагін – чемпіон області з настільного тенісу;

Микола Передерко – бронзовий призер чемпіонату області з футболу.