Субота, 20 Квітня 2024 р.
22 Лютого 2013

ДОДАЛОСЯ 5 МЕДАЛЕЙ

ДОДАЛОСЯ 5 МЕДАЛЕЙ15-17 лютого. м.Дніпропетровськ. Чемпіонат України серед молоді з тхеквондо ВТФ. У рамках змагань відбувся відбір до збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи та світу серед молоді 2013 р.

У змаганнях збірна команда Хмельницької області посіла ІІ командне місце, виборовши 8 медалей, а кам’янецькі спортсмени поклали до скарбнички перемог 5 медалей. В особистому заліку І місця вибороли Сергій Чайка (молодший), який усі поєдинки виграв достроково, та Ганна Горгулько. ІІІ місце – у Віти Кривицької, Наталі Яворської та Артема Сітніка, V – Сергія Заколюкіна, Сергія Остапчука, Віталія Гевка. Спортсменів підготували тренери-викладачі: Сергій Пісоцький, Сергій Чайка, Анатолій Тимчук, Сергій Потапчик, Дмитро Гринчук.

Президент Кам’янець-Подільської федерації тхеквондо ВТФ та хапкідо Сергій Чайка дякує за допомогу та підтримку голові ГО «Добробут – цінність громади» Сергію Кротіку.