П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
18 Жовтня 2013

ПОКЕР ВІД ДАНИЛЯКА

Шум моторів і галас вболівальників на 2 дні повернувся на кам’янецький мотобольний стадіон. 12-13 жовтня в місті проходив мотобольний турнір на честь 60-річного ювілею Володимира ДАНИЛЯКА. Сам легендарний мотоболіст під час турніру продемонстрував, що й досі залишається справжнім бомбардиром. 

 Мотобол у нашому місті – палиця з двома кінцями. Скептики кажуть, що кам’янецька команда відіграла своє, перемогами вже не тішить, а підростаючого покоління немає. До того ж мотобол потребує значних капіталовкладень, тож шкурка вичинки (тобто фінансової підтримки влади) не варта. Однак у прихильників мотоболу є один вагомий контраргумент. Скільки б представники інших видів спорту не вихвалялися своїми медалями, часто їхні здобутки не цікаві нікому, крім них самих. А мотобол, як і десятки років тому, нині збирає на трибунах велику кількість глядачів, доказом чого і є свіжий турнір. Що ж, у кожного своя правда. 

Повернемося до подій, які відбувалися безпосередньо на ігровому полі. В гості до нашого «Поділля» приїхали дві команди з Полтавської області: «Нива» (с.Вишняки) і «Колос» (смт Нові Санжари). За кам’янецьку команду грала стара гвардія: Володимир Даниляк, Віталій П’янов, Роман Когут, Денис Комендант, воротар Сергій Шварчук і його дублер Вадим Грушковський. Також у складі «Поділля» був ще зовсім юний кам’янчанин Костянтин Панчук, правда, як резервний гравець. Мотобол

Звісно, «Поділлю», яке вже цілий рік перебуває поза грою, складно було змагатися із командами, які постійно тренуються. «Ниві» наша команда програла з рахунком 4:7. Усі чотири голи забив Володимир Даниляк, тобто оформив покер. З «Колосом» «Поділля» вже продемонструвало рівну гру, хоча і програло – 1:2. Гол на рахунку П’янова. Під час цієї гри траплялися моменти, що дозволяли зрівняти рахунок, але не склалося. 

– Ігри товариські, тож результат особливого значення не мав, – підсумував події турніру Володимир Даниляк і з гіркотою додав, – може, це і останній мотобол у Кам’янці… 

Диктор на мотобольному стадіоні висловив сподівання, що, можливо, в наступному сезоні за сприяння влади «Поділля» все-таки відновить виступи на чемпіонаті України. Ну, щодо влади, то це навряд чи, хіба хтось із крупних підприємців вирішить допомогти мотоболу.

 «Поділля» дякує за підтримку в організації турніру компанії «Дах-Центр», піцерії «МакСмак», страховій компанії «Домінанта» і міському спорткомітету.