Четвер, 25 Квітня 2024 р.
25 Жовтня 2013

КАМ’ЯНЧАНИ ЗАВОЮВАЛИ ДРАКОНА. І НЕ ТІЛЬКИ…

Цілу зливу медалей останнім часом привозять до рідного міста кам’янецькі тхеквондисти. 11-13 жовтня Івано-Франківськ приймав Відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Золотий Дракон». Участь брали спортсмени з України та Молдови, понад 250 учасників.

Наше місто традиційно представляли спортсмени ДЮСШ «Юність» і ДЮСШ №5 ФСТ «Україна». Кам’янчани завоювали І командне місце та отримали 16 золотих, 18 срібних і 6 бронзових медалей. Почесними кубками турніру були нагороджені Дмитро Мещук, Олег Маматов, Анна Муясарова, Володимир Громницький, Михайло Куций і Олександра Куца.

ТхеквондоА вже 19 жовтня наші тхеквондисти вирушили до Запоріжжя на ще один Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ. Серед більш ніж 500 спортсменів кам’янчани посіли такі місця: І – Дмитро Міщук, ІІ – Нікіта Михайлов, ІІІ – Олег Маманов і Павло Ляшко.

Там же відбувся перший в історії України чемпіонат серед спортсменів-інвалідів. Кам’янець-Подільський у категорії «Кадети» представляв Роман Іванюк (ДЮСШ №2, тренер Дмитро Байдюк), який посів ІІ місце. А от серед дорослих бронзову медаль завоював сам тренер кам’янецького клубу «Тхеквондо» Сергій Чайка (старший).

18-19 жовтня в Хмельницькому паралельно проходили Спортивні ігри серед ДЮСШ з тхеквондо ВТФ. Всі кам’янчани із ДЮСШ «Юність» здобули золоті медалі! Зайве й казати, що саме наша команда стала переможницею. Отож, імена тріумфаторів: Христина Щербань, Вадим Геймал, Софія Аксьонова, Артур Рибак, Влада Нарольська, Данило Солодкий, В’ячеслав Височанський.

Готували спортсменів до змагань Сергій Чайка, Дмитро Гринчук, Віктор Фельвашников і Анатолій Тимчук.

Спортсмени і тренери висловлюють подяку за підтримку раднику міського голови Сергію Кротіку, президенту обласної федерації Сергію Пісоцькому, віце-президенту міської федерації Михайлу Михайлову та директору департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Віктору Очеретянку.