Вівторок, 07 Грудня 2021 р.
25 Вересня 2015

«ПОДІЛЛЯ» НАРЕШТІ ПЕРЕМАГАЄ

Кам’янецькі мотоболісти вибороли ІІ місце на міжнародному турнірі, присвяченому Дню працівників лісу, що 19-20 вересня проводився у м.Дубровиця, що на Рівненщині.

«ПОДІЛЛЯ» НАРЕШТІ ПЕРЕМАГАЄТреба відзначити, що в самій Дубровиці теж свого часу була мотобольна команда. Тамтешня влада сподівається її відновити, тож цей турнір – один із кроків до реалізації мети. В «Поділля» були передумови зіграти там краще, ніж у нещодавніх іграх чемпіонату. По-перше, зумів виїхати з командою бомбардир Денис Кшемінський, по-друге, стадіон «Горинь» має трав’яне покриття, на якому мотоцикл особливо не розженеться – це ставить у порівняно рівні умови старенькі «залізні коні» кам’янчан зі швидшою технікою суперників.

У півфіналі «Поділлю» довелося змагатися із минулорічним володарем Кубка Білорусі – пінською «Юністю». І уявіть собі: перша ж атака нашої команди на першій хвилині гри завершилася голом Кшемінського. Далі подоляни вдало стримували атаки суперника, аж поки той наприкінці матчу не зрівняв рахунок. Фіналіста визначила серія пенальті. Ярослав Кравчук, який замінив на воротах Вадима Грушковського, відбив усі удари. А от воротар «Юності» пропустив один гол – знову від Дениса Кшемінського. Ця перемога стала для «Поділля» першою з часу перезавантаження команди.

«ПОДІЛЛЯ» НАРЕШТІ ПЕРЕМАГАЄУ фіналі на кам’янчан чекала вишняківська «Нива», яка тиждень тому в чемпіонаті України завдала їм найрозгромнішої поразки. Шансів на успіх у «Поділля» майже не було, але цього разу вони програли більш гідно – 0:2.

Будемо сподіватися, що свій прогрес у грі «Поділля» продемонструє і 29 вересня та 1 жовтня, коли зіграє домашні ігри чемпіонату України проти «Дружби» (Мачухи) та «Ниви» (Вишняки). Обидві гри почнуться о 17.30. Команда чекає на підтримку вболівальників.

– Хочу зауважити, що кам’янецький мотобол поза політикою і не агітуватиме за жодну з партій чи кандитатів у депута-ти, – зазначив почесний голова міської Федерації мотоболу Сергій Ісаєнко. – Більше того, відповідно до офіційного регламенту чемпіонату України, така передвиборча агітація на мотобольному стадіоні суворо заборонена. Тому прошу всі політичні сили поставитися до цього з розумінням. Єдина мета команди – дарувати свято мотоболу кам’янчанам і гостям міста, а також зберегти нашу мотобольну славу. Адже «Поділля» нині – єдина команда, яка представляє Західну Україну в чемпіонаті.

МК «Поділля» дякує за постійну підтримку Благодійному фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка (засновник Дмитро Савенко).