П'ятница, 03 Грудня 2021 р.
2 Жовтня 2015

ТРИ ЧВЕРТІ НАДІЇ

«Поділля» розпочало серію домашніх ігор чемпіонату України з мотоболу. Першою до нас приїхала «Дружба» з Мачухів (Полтавщина).

ТРИ ЧВЕРТІ НАДІЇКам’янчани після успіху в товариському турнірі у Дубровиці, здавалося, були в більш піднесеному настрої, ніж «Дружба», котра за кілька днів до цього поступилася вознесенському «Восходу». Втім 29 вересня команди написали нову історію.

«Поділля» ввійшло у гру натхненно, але швидко пропустило курйозний гол після рикошету. Та це не зламало кам’янчан. У другій чверті, знову пропустивши гол, «Поділля» одразу відповіло результативним ударом Вадима Касапа. Ситуація повторилася в третій чверті: після красивого голу суперників не менш ефектним ударом відповів Денис Кшемінський. Взагалі гострих моментів не бракувало біля обох воріт. Перед останньою чвертю «Поділля» поступалося – 2:3, тож шанси зачепитися за очко здавалися цілком реальними. Але, на жаль, перемогла не дружба, а «Дружба». Ще два голи в наші ворота поховали інтригу, хоча «Поділля» билося до кінця. Рахунок матчу 2:5 на користь команди з Мачухів.

«Дружба» заслужила перемогу, але цього разу кам’янчани показали цілком конкурентоспроможну гру. Для команди, яка стоїть на початку шляху, це найголовніше.

А вчора ввечері «Поділля» зіграло із вишняківською «Нивою». Гра закінчилася з рахунком 0:7 на користь суперника. Наші мотоболісти запрошують усіх кам’янчан підтримати команду 6 жовтня у грі проти «Колоса» з Нових Санжар. Гра розпочнеться о 17.30.