П'ятница, 03 Грудня 2021 р.
23 Жовтня 2015

«ОКТАВА» КОРОНИ НЕ ЗНІМАЄ

Чемпіоном Кам’янець-Подільського району з футболу другий рік поспіль стає «Октава» зі Слобідки-Рихтівської.

 Нагадаємо, що чемпіонат району стартував ще у травні, участь взяли 25 команд. Після регіональних групових етапів утворилися три ліги, до кожної з яких уввійшли по чотири команди.

У вирішальній останній грі вищої ліги «Октава» вдома перемогла нігинські «Товтри» (2:1). Для Слобідки-Рихтівської це вже п’яте чемпіонство району (її гравців як і бразильців можна назвати пентакампеонами). Отож, «Октава» – найтитулованіша команда краю принаймні із 2000-х років, відколи ведеться облік. 

Октава

– Цьогорічний чемпіонат для нашої команди був одним із найскладніших, – відзначає віце-капітан команди Олександр Сапоговський. – Але завдяки самовіддачі, збалансованій командній грі та вдалому керівництву граючого тренера Віталія Рибарчука нам вдалося перемогти. *Одна із основних наших цілей – включення до складу молодих гравців. Цьогоріч честь команди захищали аж шестеро 16-17-річних юнаків (вихованці тренера Івана Боднара). 

Дякуємо за фінансову та моральну підтримку президенту команди Михайлу Прокопову, а також Валерію Богуцькому, Валерію Данчуку, сім’ї Івана Прокопова та всім уболівальникам.

Цікаво, що призери вищої ліги такі ж, як і минулого сезону. «Тірас» із Великої Слобідки двічі поспіль виборює ІІ місце, закріпивши за собою статус одного з лідерів району. А «Товтри» бронзова серія навряд чи задовольнила, адже ця команда завжди претендує на найвищі місця.

 

У першій лізі пановецький «Замок» чемпіоном став достроково. Це досвідчена команда, яка раніше була призером і вищої ліги та здобувала районний Кубок. Перемога кульчієвецького «Олімпу» над довжоцьким «Торнадо» (3:1) затвердила його на ІІ місці.

 

Другу лігу ми підсумували у минулому номері. Додамо лише, що для переможця – «Колоса» зі Слобідки-Кульчієвецької, – який раніше виступав і у вищій лізі, це перший трофей районного чемпіонату. 

Ймовірно, що наступного року формат районної першості зміниться, а кількість команд у вищій лізі збільшиться.