Неділя, 28 Листопада 2021 р.
27 Листопада 2015

ТРЕТІЙ МАЙСТЕР ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ

Листопад став вельми продуктивним для кам’янецьких скелелазів.

ТРЕТІЙ МАЙСТЕР ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯНа початку місяця в Кам’янці-Подільському відбувся відкритий юнацький чемпіонат Хмельницької області з боулдерингу. Змагалися 49 учасників віком від 7 до 19 років з 9 міст України. Серед представників ДЮСШ №2 призерами стали: І міс-це – Назар Підгурний, Анастасія Найдук, Артем Кульбацький; ІІ – Артем Сіваш, Юрій Бойко, Захар Голоскевич, Олександр Опольський; ІІІ – Володимир Оніщук, Денис Вишинський, Антон Макаренко.

Змагання відбулися за підтримки мережі готелів «Тарас Бульба» та компанії «Гермес-С».

Представник дорослого спорту Ярослав Шафранський змагався в Києві на фінальному етапі Кубка України. Посів V місце, але, за результатами всіх етапів, отримав срібну медаль у виді «Складність». А заодно виконав норматив майстра спорту України. Тепер у Кам’янці є три майстри спорту зі скелелазіння (разом з Марічкою Муляр і Віктором Білим) із чотирьох у Західній Україні.

Згодом у Києві відбулися юнацькі скелелазні змагання «Boulder KIDS – 2015», що зібрали понад сотню учасників з усієї України. Серед кам’янчан із ДЮСШ №2 срібними призерами стали Назар Підгурний та Артем Кульбацький.

За матеріалами Кам’янець-Подільської ФАіС.