П'ятница, 03 Грудня 2021 р.
25 Березня 2016

ПЕРЕМОГА ПЕРЕМОЗІ НЕ РІВНЯ

ПЕРЕМОГА ПЕРЕМОЗІ НЕ РІВНЯСтудентки-волейболістки з’їхалися до Кам’янця. 14-17 березня в К-ПНУ ім.Івана Огієнка відбувся ІІ тур Вищої ліги студентського чемпіонату України з волейболу серед жінок у групі «Б».

Команда національного університету «К-ПНУ» з рахунками 3:2 виграла в житомирського «ЖНАЕУ» та чернівецького «ЧНЕІ-КНТЕУ» і програла 1:3 львівському «ЛДУФК». Нагадаємо, що система підрахунку очок наразі така: за перемогу 3:0 чи 3:1 команда отримує 3 очки, але при рахунку 3:2 переможці отримують 2 пункти, здолані – 1. За такої системи кам’янчанки посіли ІІІ місце у своїй групі, а за підсумками двох етапів – V місце серед восьми команд. Тепер вони боротимуться у ІІІ турі змагань, що відбудуться 11-14 квітня в нашому місті, за V-VІІІ місця.

– Була надія вийти до фінальної частини, але у спорті велику роль відіграє везіння, – каже тренер «К-ПНУ» Валерій Дорош. – Наша команда багато років не грала в цьому турнірі. Торік виступали в аматорській лізі України, вийшли до фіналу, але не поїхали на змагання, бо не було грошей. Якщо знайдуться фінанси та вдасться докомплектувати склад хорошим розігруючим гравцем – можна буде чогось досягати.