Середа, 24 Квітня 2024 р.
21 Жовтня 2016

ПІДКОРИЛА СВІТ

Молодіжний чемпіонат світу із самбо, що відбувся в румунському місті Плоєшті, поповнив скарб­ничку медалей збірної України: 3 золоті, 7 срібних і 10 бронзових нагород.

Юлія Храмова

Приємно, що одна із них – золото – належить студентці К-ПНУ ім.Івана Огієнка, майстру спорту України, 20-річній Юлії Храмовій. У ваговій категорії 64 кг дівчина перемогла всіх суперниць і стала чемпіонкою світу!

Юлія родом із Києва, але навчається в Кам’янці-Подільському. Донедавна займалася дзюдо, була переможницею Кубка Європи серед кадетів

(U-18), неодноразовою переможницею та призеркою чемпіонатів України, перемагала у ХІІ Літній універсіаді. Втім через травму дівчина цього року змушена була змінити вид спорту. Її вибір зупинився на самбо. У квітні на чемпіонаті Європи в Тулузі (Франція) Юля стала бронзовою призеркою серед молоді у ваговій категорії до 60 кг, а на чемпіонаті України із самбо, що відбувся у вересні, виборола І місце.