Неділя, 28 Листопада 2021 р.
26 Травня 2017

ПІДКОРИЛИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АТЛЕТИЧНИЙ П’ЄДЕСТАЛ

19-20 травня в Києві відбувся Кубок Європи з бодибілдингу та фітнесу. В змаганнях взяли участь спортсмени із 12 країн. Підсумок виступу кам’янчан: дві золоті, чотири срібні та три бронзові медалі!

ПІДКОРИЛИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АТЛЕТИЧНИЙ П’ЄДЕСТАЛ

– Це одне з найвагоміших досягнень наших атлетів останнім часом, – каже президент обласної Федерації з бодибілдингу та фітнесу Навазір КУЧУМОВ. – У категорії «Юніори» виступили троє кам’янецьких атлетів, які й поділили призові місця. Золото – у Миколи САВИЦЬКОГО, срібло – у Сергія БУРДЕНЮКА, бронза – у Романа ГОЛОСОВА. В боротьбі з дорослими атлетами Микола Савицький (у категорії 170 см) і Сергій Бурденюк (у категорії 180 см) завоювали срібні медалі. Роман Голосов також виборов бронзу в категорії «Класичний бодибілдинг».

Гарно виступили і представниці прекрасної половини. У категорії «Міс бікіні до 162 см» золоту медаль за­воювала Анастасія САМОЙЛОВИЧ, а

в категорії «Міс бікіні юніори» у неї сріб­ло. Бронзову медаль у категорії «Міс бікіні 30 років» отримала Лілія УРБАНОВСЬКА.

Тренує спортсменів Сергій РЕНКЕ.

Обласна Федерації з бодибілдингу і фітнесу та спортсмени вдячні за підтримку підприємцю Миколі СОСУЛІ, директору ПП «Будкомплект», депутату міськради Андрію КОНЮШЕНКУ, фітнес-клубу «Sport Family Club», директору фірми «ЮвелірКапітал» Ігорю ЧЕШНЕВСЬКОМУ.