Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
1 Вересня 2017

НАРЕШТІ ПЕРЕМОГА!

НАРЕШТІ ПЕРЕМОГА!27 серпня на території мотобольного стадіону відбувся черговий матч чемпіонату України з мотоболу. Кам’янецька молода МК «Поділля мотор» уперше за довгі роки наполегливих тренувань і поразок здобула довгоочікувану перемогу, подолавши команду «Колос» із смт Нові Санжари з рахунком 3:2. Хет-трик на рахунку Дениса Кшемінського.

– На полі розгорталися справжні баталії, видовище – те, що треба! Останній гол наших просто підірвав трибуни, – ділиться враженнями вболівальник МК «Поділля мотор» Денис Вікторович. – Я вболіваю за моторівців уже доволі давно і знаю, як довго вони йшли до такого результату. Після низки програшів ця перемога видається ще «солодшою», хоча й очікуваною. Адже майже всі команди чемпіонату в рази досвідченіші, а отже, рахунку на нашу користь було годі й чекати. Це був справжній поєдинок, оскільки мотоболісти обох команд знаходяться приблизно на одному рівні підготовки. З висоти «вболівального» досвіду можу сказати, що величезну роль зіграли й два нові мотоцикли у «Поділля мотор», а також стратегія й тактика тренера. 

Нагадаємо, що тепер наші хлопці готуються до двох останніх матчів чемпіонату, що відбудуться 3 вересня – із «Нивою» (с.Вишняки) та 10 вересня – із «Восходом» (м.Вознесенськ). 

Ольга БАНАХ.