П'ятница, 26 Квітня 2024 р.
13 Жовтня 2017

ЗНАЙ НАШИХ!

МОНРЕАЛЬСЬКЕ СРІБЛО ДОДОМУ

Ігор РадівіловУ канадському Монреалі український гімнаст, студент К-ПНУ ім.Івана Огієнка Ігор Радівілов став срібним призером у чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики.

Срібну медаль Ігор здобув у програмі «Опорний стрибок». Цей результат підняв спортсмена на другу сходинку п’єдесталу світової першості. Однієї тисячної бала (14,899) не вистачило спортсмену, щоб отримати золоту нагороду. Чемпіоном світу став японець Шира Кензо (14,900).

ЗОЛОТИЙ ГОНЩИК-ШЕСТИКЛАСНИК

Даніїл КукурузовУчень 6-А кла-су НВК №8, вихованець філії ХОЦНТТУМ, гуртка картингу, Даніїл Кукурузов у чемпіонаті України в класі картингу «RotaxMojoMaxChellengeUkraine – 2017» здобув золоту нагороду.

До чемпіонського звання в класі картингу «mini» нашому юному земляку організатори змагань додали квиток на гранд-фінал, що відбудеться у Португалії 4-11 листопада.

На світовий спортивний форум прибудуть понад 80 чемпіонів із 50 країн світу.