Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
13 Жовтня 2017

СВЯТО СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я

Щорічно факультет фізичної культури (декан Іван СТАСЮК) К-ПНУ ім.Івана Огієнка на початку жовтня проводить конференцію за міжнародної участі «Формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді засобами освіти».

СВЯТО СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’ЯПередує цьому низка заходів у рамках проведення тижня здорового способу життя, де беруть участь як студенти й викладачі, так і мешканці та гості міста. Тут є все: парковий волейбол, настільний теніс, бадмінтон, футбол, легка атлетика, веселі старти, кросфіт, шахи, шашки та навіть теніс, що вперше дебютував у програмі.

Традиційно після пленарного засідання та лекцій про здоров’я перед головним корпусом альма-матер відбувались активні руханки, запальні танці та показові виступи спортсменів. Але наймасовішим і найграндіознішим став 2-кілометровий забіг вулицями міста – «Біг заради здоров’я», до якого долучилися понад 100 учасників із різних організацій та титулованих гостей, серед яких випускник університету, чемпіон світу на дистанції 1500 м Іван Гешко, представники Хмельницького НОКу та очільники Федерації легкої атлетики області, естонські чемпіони з важкої атлетики та багато інших.

Організували захід колектив кафедри легкої атлетики з її наставником і ведучим спортивного свята Леонідом Гурманом.

Результати бігу: 

І вікова категорія (загальноосвітні школи):

Серед хлопців: І – Олександр Чорнобривий; ІІ – Назар Тягай; ІІІ – Вадим Сокол.

Серед дівчат: І – Валерія Шулдик (НВК №9); ІІ – Богдана Буковська («Славутинка»); ІІІ – Олександра Ралюк (НВК №14).

ІІ вікова категорія (коледжі):

Серед хлопців: І – Олег Миронець (м.Хотин); ІІ – Вадим Іванчук (індустріальний коледж); ІІІ – Ігор Спеціальний (індустріальний коледж).

Серед дівчат: І – Тетяна Палінкаш (індустріальний коледж); ІІ – Іванна Чубар (коледж культури і мистецтв); ІІІ – Юлія Підкулько (коледж ПДАТУ).

ІІІ вікова категорія (ВНЗ):

Серед хлопців: І – Віталій Капітанець; ІІ – Юрій Кунінець; ІІІ – Віталій Косовський (усі з К-ПНУ).

Серед дівчат: І – Олександра Гарзель (ПДАТУ); ІІ – Альона Пашінова (К-ПНУ); ІІІ – Діана Яцишин (К-ПНУ).

ІV вікова категорія (чоловіки, жінки):

І – Дмитро Бойко; ІІ – Вадим Стасюк; ІІІ – Віталій Авінов.

V вікова категорія (ветерани):

І – Іван Гешко, Тетяна Полінська; ІІ – Володимир Лірук, Марина Чистякова; ІІІ – Іван Стасюк, Майя Зубаль.

VІ вікова категорія (50+):

І – Михайло Моспан, Марія Шабага; ІІ – Віктор Флентін, Зінаїда Франкова; ІІІ – Володимир Андруховський.

Дмитро БОЙКО.