Четвер, 25 Квітня 2024 р.
13 Жовтня 2017

ФУТБОЛ

«ОКТАВА» В УДАРІ!

Футбольна команда «ОКТАВА» 7 жовтня на спортивній базі ПДАТУ визначилися призери чемпіонату району з футболу у Вищій лізі.

Результати матчів ІІІ туру: «Октава» (Слобідка-Рихтівська) – «Колос» (Слобідка-Кульчієвецька) – 3:1; «Олімп» (Кульчіївці) – «Товтри» (Нігин) – 1:2.

Здобувши у фіналі три перемоги, чемпіоном стала команда «Октава» (Слобідка-Рихтівська). ІІ місце посіли «Товтри» (Нігин), ІІІ – «Олімп» (Кульчіївці). «Колос» так і залишився на IV місці.

Найкращими гравцями чемпіонату визнано Вадима Бабія («Колос»), Валерія Гладкого («Товтри»), Олександра Зайця («Октава») та Артема Гонтаря («Олімп»). Заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак і завідувач сектору з питань молоді та спорту Віктор Дорож нагородили найкращих гравців грамотами, команди – кубками, медалями та дипломами.

РОЗІЙШЛИСЯ МИРНО

4 жовтня в рамках ДЮФЛХО до 16 років зустрічалися дві кам’янецькі команди «ДЮСШ №2» (тренер Володимир Пташник) і «Патріот» (тренер Олексій Степчук). Проте голів глядачі так і не побачили – 0:0.

ВИЗНАЧИЛИСЯ ЛІДЕРИ

У чемпіонаті міста з футболу відбулися матчі ІІ та ІІІ турів:

«Фортеця» – «FNB» – 4:1; «Ветеран» – «ДЮСШ №2» -:+ (технічна поразка); «ПДАТУ» – «Буревісник» – 3:3; «Патріот» – «Цементник» – 1:3.

ІІІ тур: «ПДАТУ» – «Цементник» – 2:2; «Буревісник» – «Патріот» – 3:0; «Фортеця» – «Ветеран» – 5:0. До півфіналу вже потрапили «Буревісник», «ДЮСШ №2» та «Фортеця».