Середа, 24 Квітня 2024 р.
13 Жовтня 2017

СПОРТТАБЛО

ДВІ ПЕРЕМОГИ, ОДНА ПОРАЗКА

6 жовтня. м.Умань. Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА Pro Ukraine 13.

ДВІ ПЕРЕМОГИ, ОДНА ПОРАЗКАТроє спортсменів Кам’янець-Подільського клубу ММА Club «Гуни» продемонстрували захопливі бої. Головний бій вечора завершився швидкою і безкомпромісною перемогою нашого Максима Пашкова, який укотре довів, що знайти рівного йому спортсмена нелегко і в Україні, і за кордоном.

Не менш цікавим був бій Олександра Горшечника, протягом якого глядачі та судді встигли оцінити відмінну витримку і бойову тактику кам’янчанина, його вміння виходити із гострих ціпких положень-пасток і переводити будь-яку ситуацію на свою користь.

До змагань спортсменів підготували віце-президент ММА Pro Ukraine, президент і головний тренер ММА Club «Гуни» Юрій Нестеровський та тренер Андрій Лівіцький.

СУПЕРНИКИ НЕ ВСТОЯЛИ

4-7 жовтня. м.Суми. Чемпіонат України із дзюдо.

Студенти К-ПНУ ім.Івана Огієнка привезли низку медалей. Антон Савицький (в/к до 100 кг) та Антон Лесюк (в/к до 60 кг) стали чемпіонами, Сергій Мишалов (в/к до 60 кг) та Юлія Храмова (в/к до 63 кг) вибороли срібні нагороди, а Ірина Хрящевська (в/к до 70 кг) стала бронзовою призеркою.

ПРИУРОЧИЛИ ДО ЮВІЛЕЮ

1-8 жовтня. ШШК «Гросмейстер». Змагання з нагоди 30-річчя заснування шахово-шашкового клубу.

13 учасників грали по дві партії за коловою системою. Перемогу здобув Анатолій Мінченко (21 очко), другим став Володимир Юзюк (20,5 із 24 очок), а третім – Олександр Могилевський. Серед жінок відстояла першість Валентина Олійник.

Шашкісти готуються до фестивалю пам’яті Павла Бодянського, запланованого на 10-12 листопада.

КОЖНОМУ ПО МЕДАЛІ

7 жовтня. м.Городок. Всеукраїнський турнір із вільної боротьби на призи спортивного клубу «Епіцентр».

КОЖНОМУ ПО МЕДАЛІСеред почесних гостей – бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів із вільної боротьби мс Андрій Гика та чемпіон Європи, дворазовий призер чемпіонату світу серед дорослих змс Павло Олійник.

Змагалися близько 150 спортсменів.

Команду ДЮСШ №2 представили 12 борців, які посіли такі місця: І – Ярослав Шупарський, Максим Свіцький, Захар Матійчук, Олександр Ільков, Вадим Амінов і Єгор Горох; ІІ – Андрій Войтишин та Ілля Хромой; ІІІ – Володимир Савіцький і Денис Пастух.

Підготували команду тренери відділення вільної боротьби Дмитро Пасенко і Валентин Негода.

СРІБЛО ВОЛЕЙБОЛІСТОК

30 вересня. с.Шарівка (Ярмолинецький р-н). Міжобласний традиційний турнір із волейболу серед дівчат 2003-2004 рр.н. пам’яті тренера Ніни Панкевич.

Вихованки ДЮСШ №1 (тренер Ольга Погорецька) здобули три перемоги. Поступилися лише команді з Хмельницького. Найкращими гравцями стали Дарія Фурман і Анна Пилипчук.