П'ятница, 26 Квітня 2024 р.
24 Листопада 2017

ТЕНІСИСТИ В УДАРІ

18-19 листопада в К-ПНУ ім.Івага Огієнка завершилися змагання з настільного тенісу «Кубок Віктора Корчагіна – 2017».

ТЕНІСИСТИ В УДАРІГравці змагались у різних рейтингових категоріях. Кам’янчани посіли такі місця: у категорії «до 20» І місце – Віталій Борецький, ІІ – Олександр Васькевич; «20-40» – І місце – Сергій Степанков, ІІІ – Василь Горбач; «ветерани 70+» – ІІ місце – Ернст Родічев.

Окрасою змагань став фінальний поєдинок у категорії «Для найсильніших». Студент К-ПНУ Андрій Домбровський у драматичному двобої переграв мс Бориса Костюка (Мелітополь) із рахунком 3:2. Переломною стала друга партія, яка завершилася рахунком 19:17.

Організували змагання кафера спорту і спортивних ігор К-ПНУ ім.Івана Огієнка (тренер-викладач Олександр Алєксєєв), Асоціація настільного тенісу Кам’янця-Подільського (Сергій Степанков) за підтримки адміністрації та профкому національного університету, а також відділу молоді й спорту міськради (Степан Павловський).