Вівторок, 05 Липня 2022 р.
18 Травня 2018

БРОНЗОВЕ «ДІ ДІ БАО»

13 травня завершилися змагання чемпіонату України в першій лізі.

БРОНЗОВЕ «ДІ ДІ БАО»Останнім у дивізіоні визначився брон­зовий призер – наше «Ді Ді Бао». Кам’янча­-ни в другому матчі бронзової серії перемогли команду з Миколаєва – 87:73. Рівна боротьба в миколаївському поєдинку трива­ла до перерви. Після першої половини рахунок став рівним. Однак у третій чверті гості захопили ініціативу. До заключної чверті

вони вийшли вперед на 8 очок, а потім до­дали ще 6.

Господарям не допомогла результативна гра Коровіна (16 очок, 11 підбирань) і Гуржія (12, 10), оскільки у гостей відповіли Геннадій Кушманцев (27, 4) та Микола Полюляк (20, 7). У першому матчі «Ді Ді Бао» перемогло вдома з рахунком 97:76.

З успіхом команду привітав і міський голова Михайло Сімашкевич, подякувавши за перемогу для всього міста.

Нагадаємо, що на шляху до бронзи наші баскетболісти спочатку переконливо подолали груповий етап, де були сильнішими за колективи з Чернівців, Тернополя, Калуша, Ужгорода, Львова. А далі розпочалися ігри плей-оф до двох перемог. Єдиної осічки кам’янчани зазнали із лучанами, які й стали переможцями. Прикра домашня поразка (76:78) сталася через щільний графік, адже грали наступного дня після поєдинку з «Металургом» із Запоріжжя.

Утім цілком наші реабілітувалися з миколаївцями. Після певної перерви між іграми «дідібаовці» видали два успішні матчі та вперше завоювали бронзові медалі чемпіонату в першій лізі України з баскетболу. Загалом протягом сезону баскетболісти здобули 26 перемог і зазнали всього 7 поразок.

Доклали до цього чимало зусиль і представники клубу: президент Андрій Бойко та тренер Микола Полюляк, які також виходили на майданчик. Асистували їм гравці: Геннадій Кушманцев, Дмитро Неволін, Максим Коломієць, Денис Захарчук, Юрій Головинський, Олег Станішевський, Дмитро Гетьманець, Денис Забєлін і Вадим Калініченко. Вагомий досвід здобули й молоді гравці – ліцеїсти Денис Чорнобай, Олександр Головатюк, а також Борис Козак.