Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
9 Листопада 2018

ФУТБОЛ

Під час осінніх канікул із 27 жовтня по 1 листопада проводився традиційний ювілейний 35 Всеукраїнський турнір із футболу пам’яті першого директора ДЮСШ №2 Станіслава Кузовенкова. Саме Станіслав Георгійович був першим тренером капітана збірної СРСР Володимира Капличного.

Кам’янецька команда-переможець «Автосонік»Цьогоріч у турнірі взяла участь рекордна кількість команд – 22 у чотирьох вікових категоріях.

У молодшій 2008-2009 рр.н.:

І місце – «Полісся» (Житомир), тренер Валентин Юрковський;

ІІ – ДЮСШ №17 (Київ), тренер Олег Колосовський;

ІІІ – ДЮСШ №4 (Чернівці), Андрій Хабайло.

У категорії 2006-2007 рр.н.:

І – «Ігровець» (Калуш), Ярослав Коник;

ІІ – «Автосонік» (Кам’янець-Подільський), Володимир Лукашевич;

ІІІ – «Форвард» (Кам’янець-Подільський), Віктор Залісний.

У категорії 2004-2005 рр.н.:

І – ДЮСШ №17 (Київ), Олег Колосовський;

ІІ – «Альпіна» (Київ), Владислав Топчій;

ІІІ – «Імпульс» (Кам’янець-Подільський), Володимир Пташник.

У старшій 2002-2003 рр.н.:

І – «Автосонік» (Кам’янець-Подільський), Володимир Лукашевич;

ІІ – ДЮСШ №17 (Київ), Дмитро Прокопець;

ІІІ – «Імпульс» (Кам’янець-Подільський), Володимир Пташник.

Переможці та призери нагороджені кубками і медалями, а всі учасники змагань – пам’ятними дипломами.

Організатори заходу висловлюють подяку за допомогу в організації турніру міському голові Михайлу Сімашкевичу, директору департаменту гуманітарної політики Альоні Куземі, завідувачу відділу молоді та спорту Степану Павловському, голові міської Федерації футболу Євгену Слабунову, підприємцю Олександру Карвацькому. 


ЗАФІКСУВАЛИ ПЕРШУ НІЧИЮ

6 листопада розпочалося 2 коло у Всеукраїнській студентській лізі з футболу. У групі «Захід» команда «Фортеця-К-ПНУ» (тренер Віталій Авінов) грала вдома проти лідера групи – тернопільського «Педуніверситету». Позитивний результат та 1 очко до скарбнички «Фортеці». Хоч глядачі голів не побачили, втім матч був досить цікавим і напруженим.Уже з 19-ї хвилини тернопільці грали в меншості. Тарас Мороз отримав другу «жовту» за неспортивну поведінку. Можна лише припускати, з яким рахунком завершився б матч, якби Мороз не побачив перед собою червоного світла.

Загалом «Педуніверситету» це не завадило тримати ініціативу в своїх руках протягом усього матчу. Але, попри все, команді Василя Івегеша не вдалося реалізувати жодного моменту. Як підсумок – 0:0, тернопільці вперше втрачають очки у цьому чемпіонаті, але не опускаються з першого місця. Та й уперше в кон­ференції «Захід» була зафіксована нічия – до цього поєдинку всі команди виступали максимально безкомпромісно.

– Результат непоганий, – коментує гру тренер Віталій Авінов. – Суперник більшість часу грав у меншості, але, попри це, ми не змогли їх дотиснути. Видно, що тернопільці – дуже сильна команда, навіть удесятьох встояли на виїзді. Але я все одно вдячний хлопцям за цей результат. Кожне очко дуже важливе.

Не знаю, яким би був результат, якби в нашому складі грали лідери. Змагалися лише місцеві виконавці, без звичного «кістяка», без професіоналів. Тим і приємніше, що змогли встояти без лідерів. Настрій нормальний, рухаємося далі.

Дмитро БОЙКО.