Середа, 01 Грудня 2021 р.
23 Листопада 2018

НАВЕСНІ В НАС – КУБОК ІЗ МОТОБОЛУ!

НАВЕСНІ В НАС - КУБОК ІЗ МОТОБОЛУ!У травні 2019 року в Кам’янці-Подільському відбудеться Кубок України з мотоболу. Про це повідомив Почесний голова Феде­рації мотоболу Кам’янця, а також президент БФ «МіСт» ім.Михайла Савенка Сергій Ісаєнко.

– Минулого тижня в мене відбулася зустріч із секретарем Федерації мотоциклетного спорту України Василем Якимчуком, – розповідає Сергій Миколайович. – Василь Платонович зазначив, що, згідно з рішенням прав­ління федерації, погоджено наше клопотання щодо проведення в Кам’янці-Подільському Кубка України з мо­тоболу 10-12 травня наступного року. Участь у ньому братимуть усі п’ять мотобольних команд України. Вважає­мо цю новину гарним подарунком до шестиріччя нашого благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка, заснованого 21 листопада – у день Архистратига Михаїла.

Нагадаємо, що БФ «МіСт» – організація, заснована київським підприємцем Дмитром Савенком на честь свого батька Михайла Михайловича. Фонд опікується 15 дитячими та інтернатними закладами області, а також сприяв відновленню кам’янецької мотобольної команди, яку підтримує вже протягом п’яти років.