Неділя, 28 Листопада 2021 р.
4 Січня 2019

2018 РІК: НАМ НЕМАЄ РІВНИХ У СПОРТІ

Рік, що минає, видався багатим на спортивні успіхи кам’янчан. Традиційно за підсумками 2018 р. визначено десятки найкращих спортивних діячів Кам’янця-Подільського.

10 НАЙКРАЩИХ… СПОРТСМЕНІВ

2018 РІК: НАМ НЕМАЄ РІВНИХ У СПОРТІТетяна Шлопко – мсмк, чемпіонка світу серед юніорок; бронзова призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу серед жінок, К-ПНУ ім.І.Огієнка.

Роман Головатюк – змс, володар Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Віктор Бойко – кмс, переможець Все­світньої літньої гімназіади серед школярів із боксу, ДЮСШ №2.

Олег Маматов – мс, срібний призер Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіон України серед юніорів із тхеквондо, СК «Чайка».

Ганна Ковальчук – кмс, бронзова призерка Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіонка України серед молоді та серед юніорів із тхеквондо, СК «Чайка».

Анастасія Самойлович – чемпіонка Європи з бодибілдингу (модельний фітнес), Федерація бодибілдингу.

Давід Нестеров – кмс, чемпіон Європи і України серед кадетів із тхеквондо, СК «Чайка».

Данило Стасюк – мс, бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів із вільної боротьби, ДЮСШ №2.

Жанна Кондратова (кмс) і Антоніна Осецька (мсмк) – бронзові призерки Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

…З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ (ЮНАЦТВО)

Даніїл Майданюк, Даніїл Баблонюк, Андрій Брушневський (І розряд) – чем­піони України серед юнаків із тхеквондо, СК «Чайка».

Владислава Мазій – кмс, чемпіонка України серед кадетів із тхеквондо, СК «Чайка».

Ілля Шимко – кмс, переможець зонального чемпіонату України серед юнаків із боксу, ДЮСШ №2.

Юрій Кожухар – ІІ розряд, чемпіон України з важкої атлетики, ДЮСШ №1.

Олександр Чорнобривий – І розряд, чемпіон України з легкоатлетичного кросу, срібний призер чемпіонату України з бігу, ДЮСШ №1.

Остап Рибак – кмс, срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ

№2.

Андрій Войтков – І розряд, чемпіон України з кросу, ДЮСШ №1.

Артем Жуковський – кмс, чемпіон Украї­ни з тхеквондо, СК «Чайка».

…З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ (ЮНАЦТВО)

Марія Кобилецька, кмс – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Тетяна Казик – кмс, чемпіонка України з боротьби кураш серед школярів, ДЮСШ №2.

Олександр Петришен і Святослав Білик (кмс) – чемпіони України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

Ярослав Дзісяк – кмс, срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

Максим Галагодза – чемпіон України з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

Даніїл Кукурузов – кмс, чемпіон України з картингу.

Богдан Кучерін – кмс, чемпіон України зі спортивного туризму, ЗОШ №10.

Ірина Руда – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Владислав Ліпатов – срібний призер із кікбоксингу, ДЮСШ №2.

…З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Любава Ільчик – мс, чемпіонка України серед дорослих із тхеквондо, чемпіонка України в командному чемпіонаті України, СК «Чайка», К-ПНУ.

Валерія Тимчук – мс, чемпіонка України з тхеквондо, СК «Чайка», К-ПНУ.

Влада Нарольська – мс, чемпіонка України з тхеквондо серед дорослих, чемпіонка України в командному чемпіонаті України, СК «Чайка», К-ПНУ.

Софія Мельник – кмс, перше місце в командному чемпіонаті України з тхек­вондо, СК «Чайка».

Артем Богуцький – І розряд, чемпіон України зі стрибків у довжину, ДЮСШ №1.

Ганна Горгулько – мсмк, перше місце в командному чемпіонаті України з тхек­вондо, СК «Чайка», К-ПНУ.

Владислав Ванат – переможець чем­піонату України з футболу в складі команди «Динамо», ДЮСШ №2.

Сабіна Новосад – мс, срібна призерка чемпіонату України серед жінок, молоді та юніорок із боксу, ДЮСШ №2, К-ПНУ.

Олександр Головатюк – І розряд, брон­зовий призер чемпіонату України І ліги з баскетболу серед дорослих у складі команди «Ді-Ді-Бао».

Владислав Хамелюк – кмс, гравець футбольного клубу «Чорноморець».

…З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Олександра Охотник – кмс, бронзова призерка Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Лілія Урбановська – срібна призер­ка чемпіонату Європи з бодибілдин­гу (модельний фітнес), Федерація бодибілдингу.

Ірина Крапівницька – срібна призер­ка чемпіонату Європи з бодибілдингу

(бодифітнес), Федерація бодибілдин­гу.

Анастасія Расевич – кмс, срібна призерка Кубка Європи з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

Дарина Бортнікова – кмс, чемпіонка України з боротьби кураш, ДЮСШ №2, К-ПНУ.

Ганна Колосова – кмс, чемпіонка Украї­ни з боротьби кураш, ДЮСШ №2, К-ПНУ.

Владислав Коберник – кмс, чемпіон України з боротьби кураш серед дорослих, ДЮСШ №2.

Олена Семаш – I розряд, чемпіонка України з боротьби кураш серед дорослих, ДЮСШ №2.

Денис Кушнір – кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Максим Стояновський – кмс, чемпіон України зі спортивного туризму, обласний центр туризму.

…ТРЕНЕРІВ

Анатолій Лабатюк – заслужений тренер України, тренер із кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Вадим Воронецький – заслужений тренер України, тренер із пауерліфтингу, К-ПНУ.

Василь Коробчук – заслужений тренер України, тренер із футболу центру «Інваспорт»

Василь Ліщук – заслужений тренер України, тренер з легкої атлетики, К-ПНУ.

Дмитро Пасенко – тренер із вільної боротьби, ДЮСШ №2.

Олександр Скавронський – тренер із боксу, ДЮСШ №2.

Сергій Чайка та Віктор Фельвашніков – тренери з тхеквондо, СК «Чайка».

Микола Полюляк – тренер баскетбольної команди «Ді-Ді-Бао».

Олександр Бараніцький – тренер із бодибілдингу, міська Федерація бодибілдингу.

…ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

Кім Мітельман та Єлізавета Гордєєва – тренери з баскетболу, ДЮСШ №1.

Микола Мельник – із важкої атлетики, ДЮСШ №1.

Надія Веремеєнко – з художньої гім­нас­тики, ДЮСШ №1.

Сергій Мещишин – із кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Олег Люлько – з боксу, ДЮСШ №2.

Оксана Коберник і Тетяна Полінська – тренери з дзюдо, ДЮСШ №2.

Дмитро Гринчук – із тхеквондо, СК «Чайка».

Тетяна Рибалкіна – тренер зі спортивного туризму, ЗОШ №10.

…СПОРТСМЕНІВ «ІНВАСПОРТ»

Віталій Трушев – змс, срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів ДЦП.

Леся Чорна – мс, чемпіонка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, К-ПНУ.

Петро Тисленко – І розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами зору, К-ПНУ.

Дмитро Шварчевський – І розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами слуху, ПСЕК.

Олександр Глібка – ІІ розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.

Катерина Кохан – І розряд, переможець Кубка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, студентка К-ПНУ.

Антон Балакай – І розряд, бронзовий призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП, студент К-ПНУ.

Роман Іванюк – І розряд, бронзовий призер чемпіонату України з паратхек­вондо серед спортсменів ОРА, міський ліцей.

Кароліна Дімітрішина – ІІ розряд,

VI місце у чемпіонаті світу із сидячого волейболу серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.

Анастасія Ладичинська – І розряд,

VI місце у чемпіонаті світу із сидячого волейболу серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.

…ВЕТЕРАНІВ

Ігор Абрамович – чемпіон України з гирьового спорту.

Михайло Моспан, Валентин Ліпіч, Олександр Ткачук, Олена Поблічко, Євгенія Янкун – чемпіони України з легкої атлетики.

Сергій Степанков – срібний призер міжнародного турніру з настільного тенісу, чемпіон ФСТ «Україна».

Олександр Погорєлкін, Євген Слабунов – чемпіони України з футзалу.

Ернст Родічев – чемпіон регіонального турніру з настільного тенісу «Кубок Корчагіна».

…КОМАНД МІСТА

Баскетбольна команда «Ді-Ді-Бао».

Футзальна команда ветеранів «Фортеця».

Чоловіча волейбольна і баскетбольна команди К-ПНУ ім.І.Огієнка.

Баскетбольна команда хлопців і команда дівчат ДЮСШ №1.

Мотобольна команда «Поділля».

Чоловіча волейбольна команда коледжу ПДАТУ.

Гандбольна і волейбольна команди

дівчат ДЮСШ №1.