2018 РІК: НАМ НЕМАЄ РІВНИХ У СПОРТІ
Рік, що минає, видався багатим на спортивні успіхи кам’янчан. Традиційно за підсумками 2018 р. визначено десятки найкращих спортивних діячів Кам’янця-Подільського.
10 НАЙКРАЩИХ… СПОРТСМЕНІВ
Тетяна Шлопко – мсмк, чемпіонка світу серед юніорок; бронзова призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу серед жінок, К-ПНУ ім.І.Огієнка.
Роман Головатюк – змс, володар Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.
Віктор Бойко – кмс, переможець Всесвітньої літньої гімназіади серед школярів із боксу, ДЮСШ №2.
Олег Маматов – мс, срібний призер Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіон України серед юніорів із тхеквондо, СК «Чайка».
Ганна Ковальчук – кмс, бронзова призерка Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіонка України серед молоді та серед юніорів із тхеквондо, СК «Чайка».
Анастасія Самойлович – чемпіонка Європи з бодибілдингу (модельний фітнес), Федерація бодибілдингу.
Давід Нестеров – кмс, чемпіон Європи і України серед кадетів із тхеквондо, СК «Чайка».
Данило Стасюк – мс, бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів із вільної боротьби, ДЮСШ №2.
Жанна Кондратова (кмс) і Антоніна Осецька (мсмк) – бронзові призерки Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.
…З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ (ЮНАЦТВО)
Даніїл Майданюк, Даніїл Баблонюк, Андрій Брушневський (І розряд) – чемпіони України серед юнаків із тхеквондо, СК «Чайка».
Владислава Мазій – кмс, чемпіонка України серед кадетів із тхеквондо, СК «Чайка».
Ілля Шимко – кмс, переможець зонального чемпіонату України серед юнаків із боксу, ДЮСШ №2.
Юрій Кожухар – ІІ розряд, чемпіон України з важкої атлетики, ДЮСШ №1.
Олександр Чорнобривий – І розряд, чемпіон України з легкоатлетичного кросу, срібний призер чемпіонату України з бігу, ДЮСШ №1.
Остап Рибак – кмс, срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ
№2.
Андрій Войтков – І розряд, чемпіон України з кросу, ДЮСШ №1.
Артем Жуковський – кмс, чемпіон України з тхеквондо, СК «Чайка».
…З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ (ЮНАЦТВО)
Марія Кобилецька, кмс – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.
Тетяна Казик – кмс, чемпіонка України з боротьби кураш серед школярів, ДЮСШ №2.
Олександр Петришен і Святослав Білик (кмс) – чемпіони України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.
Ярослав Дзісяк – кмс, срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.
Максим Галагодза – чемпіон України з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.
Даніїл Кукурузов – кмс, чемпіон України з картингу.
Богдан Кучерін – кмс, чемпіон України зі спортивного туризму, ЗОШ №10.
Ірина Руда – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.
Владислав Ліпатов – срібний призер із кікбоксингу, ДЮСШ №2.
…З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
Любава Ільчик – мс, чемпіонка України серед дорослих із тхеквондо, чемпіонка України в командному чемпіонаті України, СК «Чайка», К-ПНУ.
Валерія Тимчук – мс, чемпіонка України з тхеквондо, СК «Чайка», К-ПНУ.
Влада Нарольська – мс, чемпіонка України з тхеквондо серед дорослих, чемпіонка України в командному чемпіонаті України, СК «Чайка», К-ПНУ.
Софія Мельник – кмс, перше місце в командному чемпіонаті України з тхеквондо, СК «Чайка».
Артем Богуцький – І розряд, чемпіон України зі стрибків у довжину, ДЮСШ №1.
Ганна Горгулько – мсмк, перше місце в командному чемпіонаті України з тхеквондо, СК «Чайка», К-ПНУ.
Владислав Ванат – переможець чемпіонату України з футболу в складі команди «Динамо», ДЮСШ №2.
Сабіна Новосад – мс, срібна призерка чемпіонату України серед жінок, молоді та юніорок із боксу, ДЮСШ №2, К-ПНУ.
Олександр Головатюк – І розряд, бронзовий призер чемпіонату України І ліги з баскетболу серед дорослих у складі команди «Ді-Ді-Бао».
Владислав Хамелюк – кмс, гравець футбольного клубу «Чорноморець».
…З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
Олександра Охотник – кмс, бронзова призерка Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.
Лілія Урбановська – срібна призерка чемпіонату Європи з бодибілдингу (модельний фітнес), Федерація бодибілдингу.
Ірина Крапівницька – срібна призерка чемпіонату Європи з бодибілдингу
(бодифітнес), Федерація бодибілдингу.
Анастасія Расевич – кмс, срібна призерка Кубка Європи з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.
Дарина Бортнікова – кмс, чемпіонка України з боротьби кураш, ДЮСШ №2, К-ПНУ.
Ганна Колосова – кмс, чемпіонка України з боротьби кураш, ДЮСШ №2, К-ПНУ.
Владислав Коберник – кмс, чемпіон України з боротьби кураш серед дорослих, ДЮСШ №2.
Олена Семаш – I розряд, чемпіонка України з боротьби кураш серед дорослих, ДЮСШ №2.
Денис Кушнір – кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.
Максим Стояновський – кмс, чемпіон України зі спортивного туризму, обласний центр туризму.
…ТРЕНЕРІВ
Анатолій Лабатюк – заслужений тренер України, тренер із кікбоксингу, ДЮСШ №2.
Вадим Воронецький – заслужений тренер України, тренер із пауерліфтингу, К-ПНУ.
Василь Коробчук – заслужений тренер України, тренер із футболу центру «Інваспорт»
Василь Ліщук – заслужений тренер України, тренер з легкої атлетики, К-ПНУ.
Дмитро Пасенко – тренер із вільної боротьби, ДЮСШ №2.
Олександр Скавронський – тренер із боксу, ДЮСШ №2.
Сергій Чайка та Віктор Фельвашніков – тренери з тхеквондо, СК «Чайка».
Микола Полюляк – тренер баскетбольної команди «Ді-Ді-Бао».
Олександр Бараніцький – тренер із бодибілдингу, міська Федерація бодибілдингу.
…ТРЕНЕРІВ ДЮСШ
Кім Мітельман та Єлізавета Гордєєва – тренери з баскетболу, ДЮСШ №1.
Микола Мельник – із важкої атлетики, ДЮСШ №1.
Надія Веремеєнко – з художньої гімнастики, ДЮСШ №1.
Сергій Мещишин – із кікбоксингу, ДЮСШ №2.
Олег Люлько – з боксу, ДЮСШ №2.
Оксана Коберник і Тетяна Полінська – тренери з дзюдо, ДЮСШ №2.
Дмитро Гринчук – із тхеквондо, СК «Чайка».
Тетяна Рибалкіна – тренер зі спортивного туризму, ЗОШ №10.
…СПОРТСМЕНІВ «ІНВАСПОРТ»
Віталій Трушев – змс, срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів ДЦП.
Леся Чорна – мс, чемпіонка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, К-ПНУ.
Петро Тисленко – І розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами зору, К-ПНУ.
Дмитро Шварчевський – І розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами слуху, ПСЕК.
Олександр Глібка – ІІ розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.
Катерина Кохан – І розряд, переможець Кубка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, студентка К-ПНУ.
Антон Балакай – І розряд, бронзовий призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП, студент К-ПНУ.
Роман Іванюк – І розряд, бронзовий призер чемпіонату України з паратхеквондо серед спортсменів ОРА, міський ліцей.
Кароліна Дімітрішина – ІІ розряд,
VI місце у чемпіонаті світу із сидячого волейболу серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.
Анастасія Ладичинська – І розряд,
VI місце у чемпіонаті світу із сидячого волейболу серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.
…ВЕТЕРАНІВ
Ігор Абрамович – чемпіон України з гирьового спорту.
Михайло Моспан, Валентин Ліпіч, Олександр Ткачук, Олена Поблічко, Євгенія Янкун – чемпіони України з легкої атлетики.
Сергій Степанков – срібний призер міжнародного турніру з настільного тенісу, чемпіон ФСТ «Україна».
Олександр Погорєлкін, Євген Слабунов – чемпіони України з футзалу.
Ернст Родічев – чемпіон регіонального турніру з настільного тенісу «Кубок Корчагіна».
…КОМАНД МІСТА
Баскетбольна команда «Ді-Ді-Бао».
Футзальна команда ветеранів «Фортеця».
Чоловіча волейбольна і баскетбольна команди К-ПНУ ім.І.Огієнка.
Баскетбольна команда хлопців і команда дівчат ДЮСШ №1.
Мотобольна команда «Поділля».
Чоловіча волейбольна команда коледжу ПДАТУ.
Гандбольна і волейбольна команди
дівчат ДЮСШ №1.