П'ятница, 20 Травня 2022 р.
15 Березня 2019

СТРІТ-ФЛЕШ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ

Якщо вважаєте, що покер – це просто гра в карти, то тоді шахи – це просто пересування фігур. Торік, 16 серпня, міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про визнання спортивного покеру в Україні, а вже у жовтні Всеукраїнська федерація спортивного покеру (м.Харків) стала національною.

СТРІТ-ФЛЕШ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИКам’янець теж не пасе задніх! 1 березня кам’янчани мали нагоду долучитися до гри та відчути себе професійними гравцями, адже відбулося офіційне відкриття сучасного акредитованого за всіма стандартами клубу «Ante Poker sport-club». До слова, таких клубів в Україні поки 11, а наш – єдиний в області.

Переможцем перших офіційних змагань клубу став Сергій Кобилянський. Турнір тривав протягом 4 годин, де розігрували 7 призових місць. Найвищою комбінацією був стріт-флеш.

За словами директора клубу «Ante» Віталія Олійника, покер поєднує в собі вміння мислити, добре розбиратись у психології та математичних розрахунках, аналізувати.

– Клуб створили з унікальним дизайном, аксесуарами та обладнанням міжнародного рівня, – розповідає Віталій Євгенович. – Розробили й внутрішній статут, який включає правила етикету, заборону нецензурної лексики, азартних ігор на гроші, куріння, нахабної поведінки тощо. Граємо картами італійської фірми «Dal Negro». Маємо 4 столи, де можуть одночасно грати 40 учасників (але за кожним не менше як 5). Кожний стіл має свою технічну складову та відеонагляд у разі спірних питань (як відеоповтори, наприклад, у футболі).

Щоб стати учасником змагань, потрібно отримати персональну картку гравця, де зазначаються статистика зіграних турнірів, рейтинг та інші дані. Нею можна користуватись і в інших акредитованих клубах, її вартість – 280 гривень. Таким чином учасник сплачує щорічний внесок до національної федерації. Крім цього, наш клуб має свій сайт та сторінки у «Фейсбуці», «Інстаграмі» та на офіційному сайті федерації. У планах – багато різноманітних турнірів, у тому числі й безкоштовних. Також у рамках клубу діє безкош­товна школа покеру для початківців, де можна вивчити всі ази.

Варто зазначити, що з відкриттям туристичного сезону очікуємо і на чемпіонат області з покеру. Чемний колектив і затишна атмосфера радо зустрінуть нових учасників у розважальному комплексі «Арена +».

Дмитро БОЙКО.