П'ятница, 26 Квітня 2024 р.
15 Березня 2019

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

УСПІШНІ СТАРТИ ЮНАКІВ…

Понад 250 спортсменів 2002 р.н. і молодших із Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей взяли участь у 51 міжнародних юнацьких змаганнях із легкої атлетики у приміщенні «Прикарпатська зима» пам’яті першого директора обласної ДЮСШ Михайла Дебенка.

Змагалися і вихованці кам’янецьких тренерів Олега та Юлії Вергушів, двоє з них не лише стали переможцями в кількох дисциплінах, але й уперше досягли рівня кандидата в майстри спорту. Це Артем Богуцький, який встановив новий рекорд турніру зі стрибків у довжину – 7,26 м, та бігу на 60 м, здобувши першість із результатом 6,7 с серед юнаків. І Олександра Чернуха, 2004 р.н., котра оновила власні досягнення в бігу на 60 м (7,5 с), в стрибках у довжину (5,69 м) та в потрійному стрибку (11,99 м). Їх відзначили спецпризами як найкращих легкоатлетів змагань серед юнаків і дівчат.

До числа призерок зуміли також пробитися Єлизавета Швець (І місце, cтрибки у висоту – 1,50 м), Марія Антименюк (ІІ місце, cтрибки у висоту – 1,45 м; ІІІ – стрибки у довжину – 4,87 м) та Ірина Шершал (ІІ місце – біг на 400 м – 1 хв. 02,1 с).

…ТА ВЕТЕРАНІВ

На всеукраїнському рівні заключним офіційним змаганням зимового сезону в легкоатлетів став чемпіонат України серед ветеранів, що відбувся у манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Досвідчені легкоатлети віком від 30 ро­ків і старші боролися за особисту пер­шість у кожному виді програми як у вікових групах (30-34, 35-39, 40-44, 45-49 ро­ків і т.д.), так і в абсолютній першості.

Представники збірної Хмельниччини зуміли вибороти 7 медалей в особистій абсолютній першості. Три старти на спринтерських дистанціях – три перемоги, три рекорди України серед жінок вікової групи 60-64 роки і три нагороди в абсолюті у кам’янчанки Марії Шабаги (біг на 200 м – 34,49 с, золота медаль; на 400 м – 1 хв. 18,88 с, срібло; на 60 м – 10,27 с, бронза).

Серед інших призерів – кам’янчани Олександр Ткачук (ІІ місце) та Валентин Ліпіч (ІІІ місце) в стрибках у висоту. Їх хорошими виступами підтримали Олена Поблічко, Євгенія Янкун (штовхання ядра, стрибки у довжину) та Михайло Моспан (біг на 800 м та 200 м), більшість із яких увійшли до трійки найкращих у