Неділя, 03 Липня 2022 р.
16 Серпня 2019

ПРОГРЕС МОТОБОЛІСТІВ ОЧИМА ВБОЛІВАЛЬНИКА

Лише одна гра залишилася у цьому сезоні в кам’янецької мотобольної команди «Поділля-Мотор». На жаль, вона для нашої команди не має турнірного значення, ми знову останні. Та, попри все, варто зазначити, що прогрес у команди є. Адже у цьогорічному розіграші Кубка України наші хлопці посіли ІІІ місце.

Мотобол – специфічний вид спорту, в ньому зрілість польових гравців настає не у 25, і, можливо, навіть не у 30 років, а дещо пізніше. А в нашій команді не всім виповнилося 20, тому на фоні інших наші виглядають зовсім дітьми. Раніше матчі з кам’янчанами суперники сприймали як прохідні ігри. Цього разу все змінилося, мотоболісти з інших міст зрозуміли, що кам’янецькі гравці не лише подорослішали, але й підтягнули мотобольні навички.
На користь прогресу «моторівців» можна зазначити й те, що у цьому чемпіонаті вони жодного разу не дозволяли суперникам залишати свої ворота «сухими». Досить багато забили у цьому сезоні, особ­ливо у виїзній серії ігор, де навіть чемпіону – «Ниві» – наші змогли забити 5 м’ячів. Ще одним фактором прогресу є те, що до традиційних авторів голів (Владислава Мудрика та В’ячеслава Янішена) долучився ще зовсім юний Денис Новаковський.
Справді, наша команда поки не може похизуватися перемогами і стабільністю у грі. Як приклад: після хорошої гри проти «Ниви», яка відбулася 4 серпня, «Поділ­ля-Мотор» хоч і програла – 1:5, але «показала зуби» чемпіону. Через тиждень хлопці повністю програють матч проти «Дружби» – 1:6, і йдеться не про рахунок, а про якість гри.
Процес творення команди триває й досі, це довгий шлях. Не варто забувати, що весь досвід для наших молодих гравців обмежується 8-ма іграми чемпіонату, інколи додаються ще 3-4 гри в Кубку.
Завдяки постійній допомозі благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка та завжди надійному плечу підтримки його засновника Дмитра Савенка, команда має змогу не тільки планово тренуватися, а й поновлювати техніку. У цьому важливому компоненті мотоболу ми майже не програємо іншим українським командам.
Звісно, глядачам подобається ходити на матчі, де команда, за яку вболіваєш, перемагає, але якщо команда тренується, здобуває ігровий досвід, то перемоги знов повернуться і в наше славне місто. Приходьте на мотобол 25 серпня і підтримайте нашу команду, яка грає саме для вболівальників, бо фактор гарного запов­нення трибун має важливе значення в мотивації. Нагадаємо, що «Поділля-Мотор» – поки єдина мотобольна команда на теренах Західної України.

В’ячеслав ГРУШКОВСЬКИЙ, багаторічний уболівальник дитячо-юнацького МК «Поділля».