Четвер, 25 Квітня 2024 р.
30 Серпня 2019

ПЕРШИЙ ТРОФЕЙ ПЕРШОГО ЗАЛІССЯ

23 серпня на стадіоні ім.Г.Тонкочеєва відбувся фінал Кубка району з футболу з нагоди 28-ї річниці Незалежності Украї­ни. На полі зустрілися команди, що не зазнали поразок: «Вітагро» (Залісся Перше) – «Граніт» (Думанів).

Уже в першому таймі свої амбіції окреслили «вітагрівці»: Олег Зубик відкрив рахунок на 23 хвилині, Олександр Пастух його подвоїв на 43 хв. Як кажуть, гол у роздягальню. Загалом досвідчені гравці зіграли на класі та довели свою перевагу. Влад Тимощук на 85 хвилині поставив крапку в матчі – 3:0.
За словами очільника райо­ну з питань культури і спорту Вік­тора Дорожа, який вручав Кубок, у Залісся Першого цей титул уперше.
Найкращими гравцями визнали Ростислава Гришака («Ві­тагро») та Павла Шевчука («Граніт»).