Четвер, 30 Червня 2022 р.
6 Вересня 2019

ПОМІРЯЄМОСЯ САБВУФЕРАМИ?

Шумно, драйвово і гучно – так 22 вересня в Кам’янці-Подільському проводитиметься фінал чемпіонату України (західний регіон) з автомобільного звуку. На території біля гіпермаркету «Епіцентр» зберуться близько пів сотні учасників із західного регіону (Івано-Франківськ, Коломия, Тернопіль, Чернівці тощо). Щодо туристичної перлини Поділля – змагатимуться десятеро кам’янчан, проте долучитися та скласти їм конкуренцію може кожен охочий.

– Ми вирішили повторити те, що проводилося в Кам’янці п’ять років тому, – розповідає співорганізатор змагань, кам’янчанин Михайло Онуфрейко. – Це незвичний і дуже цікавий чемпіонат, особливо для чоловіків. Адже майже кожен автомобіліст хоче дізнатися, на що здатна акустична система його автомобіля.
Змагатимуться учасники за певною системою: авто заїжджає в зону заміру, до нього чіпляють спеціальний прилад для вимірювання тиску на лобове скло і при зачинених дверцятах визначають силу звуку. Машини діляться за класами (за типом кузова, потужністю акустичної системи тощо). Сабвуфери зазвичай водії облаштовують самостійно, бо заводські не можуть конкурувати з тими, якими «нафаршировують» автомобілі у гаражах.
Встигнути подати заявку мож­на до 12.00 22 вересня. Участь безкоштовна. На переможців чекають нагороди.