Четвер, 25 Квітня 2024 р.
11 Жовтня 2019

МІЖНАРОДНІ МЕДАЛІ В КАМ’ЯНЧАН

• 5-6 жовтня в Катарі проводився чем­піонат світу з легкої атлетики.
В останній день змагань випускниця К-ПНУ, стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук здобула срібну нагороду з результатом 6 метрів 92 сантиметри. Цей результат став для неї найкращим у сезоні.
l 11-12 жовтня в місті Краснік (Польща) відбувся 28 Міжнародний турнір із вільної боротьби «Кубок Землі Краснецької».
Змагалися близько 250 спортсменів із Канади, Угорщини, Хорватії, Росії, Німеччини, Словаччини, Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Іспанії.
Кам’янчанин Владислав Шупарський посів ІІІ місце.

Підготували призера тренери Дмитро Пасенко та Віктор Глібенко.
• 2 жовтня в іспанському місті Маріна-Дорі відбулися змагання з тхеквондо «WTE Cadet Championship Marina D’Or».
Вихованець кам’янецького міського клу­бу олім­пійського тхеквондо СК «Чайка» та ХОЦФВУМу Давид Нестеров серед кадетів виборов срібну нагороду. На шляху до фіналу Давид переміг спортсменів зі Швейцарії, Італії та Кіпру, але у фінальному двобої поступився спортсмену з Росії, який є діючим чемпіоном світу цього року.