Неділя, 03 Липня 2022 р.
25 Жовтня 2019

ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ НА СКЕЙТАХ

Нарешті у спортивної молоді Кам’янця з’явилося гарне місце зустрічі – скейт-майданчик, офіційне відкриття якого відбулося 18 жовтня в парку Героїв Євромайдану. Тут зібралося багато молоді, яка не на словах знає, що таке скейтер, дека, гріптейп, флетленд, менуали тощо.

Проєкт «Побудова молодіжно-спортивного комплексу «Скейт-парк» був поданий торік на конкурс для фінансування з Громадського бюджету і набрав найбільшу кількість голосів. Його ініціатором виступив голова громадської організації «Veloman» Олександр ПОЛАТАЙКО.
Відповідно до всіх вимог і стандартів без­-пеки та якості, бюджет майданчика виявився більшим, ніж передбачав першочерговий ва­ріант. Проте завдяки міському голові Михайлові СІМАШКЕВИЧУ вдалося віднайти підтримку серед соціально орієнтованого бізнесу. А са­ме – додаткових 400 тис. грн, а це майже 40% від потреби, як спонсорську допомогу на реалізацію проєкту виділило керівництво АТ «Подільський цемент», яке входить до групи компаній «CRH».
– В місті з’явився ще один майданчик, де цінителі справжнього екстриму і драйву – веломани та скейтери – проводитимуть вільний час, розвиваючись в улюбленому виді спорту. І сьогодні ми на власні очі побачили їхній ентузіазм, відчули адреналін, оцінили неймовірні трюки, – зазначив міський голова під час відкриття скейт-парку, яке підкріпи­ли символічним перерізанням стрічки за участі голови правління акціонерного товариства «Подільський цемент» Кевіна МАККЕОНА і Олександра Полатайка.
Одразу після цього майданчик було вперше випробувано на адреналін, стрибки, драйв і шалені емоції: спортсмени «Veloman’у» продемонстрували свої вміння під час показового виступу, який переріс у подальші змагання.

Ольга БАНАХ.