П'ятница, 19 Квітня 2024 р.
15 Листопада 2019

БОРОТЬБА ЩЕ ПОПЕРЕДУ

9-10 листопада відбувся 4 тур у Вищій лізі чемпіонату України з баскетболу. Кам’янецький клуб «Ді-Ді-Бао» приймав срібного призера по­переднього сезону БК «Рівне».

Граючий тренер Микола Полюляк і команда вдало розпочали матч і влучно провели першу половину зустрічі, спочатку навіть була перевага +16. Але у третій чверті рахунок скоротився, і знову не найкраща заключна 10-хвилинка цього сезону далася взнаки. Хоч і намагалися тактикою фолів наздогнати, реалізація швидких атак не вийшла, як підсумок – 78:84 (21:12, 20:16, 20:26, 17:30).
Недільний матч наклав відображення попереднього, стартовий ривок гостей – 10:0, наші нав’язали боротьбу, але знову поступилися – 65:85 (14:15, 9:24, 11:25, 31:21).
За тиждень до цього кам’янецька баскетбольна дружина грала в ошатному залі баскетбольного міста Южне. Перша половина – на рівних із командою «Хімік-2», друга – великий відкрив суперників. Наразі лише єдина перемога після 8 поєдинків і важливий вищоліговський досвід. Нагадаємо, що в групі з 9 команд 8 виходять до плей-оф. Тому боротьба ще попереду.