Вівторок, 23 Квітня 2024 р.
6 Грудня 2019

ВЛУЧНИЙ ПРОРИВ «ДІДІБАОВЦІВ»

30 листопада – 1 грудня кам’янецький баскетбольний клуб «Ді-Ді-Бао» гостював у місті Лева, де зіграв черговий тур у рамках чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі проти «Львівської Політехніки».

У першому матчі суперники чинили неймовірний опір і йшли нарівні, тому інтрига зберігалася до заключних секунд. Господарям забракло концентрації, щоб втримати триочкову перевагу в основний час – кам’янецький баскетболіст Анатолій Конєв перевів зустріч у додаткову п’яти­хвилин­ку влучним дальнім кидком за 18 секунд до сирени, – а в овертаймі досвід того ж Конєва, граючого тренера «дідібаовців» Миколи Полюляка та ще одного нашого гравця Віталія Вінтоняка ви­явився вагомішим аргументом, ніж завзяття та жага до боротьби львів’ян – 95:98 (22:23, 25:21, 22:27, 19:17, ОТ 7:10).
Менше інтриги було в недільному матчі, де наші в кожній чверті перебували попереду, що вплинуло на підсумковий раху­-нок – 79:93 (25:28, 19:26, 16:19, 19:20). Полюляк став автором непересічного статистичного досягнення, за 34 хвилини на майданчику оформивши трипл-дабл із 12 очок, 11 підбирань і 13 результативних передач. У результаті кам’янецькі підопічні Андрія Бойка із 13 очками піднімаються на 5 місце в турнірній таблиці.
А вже цього вікенду до нас завітає івано-франківська команда «Говерла». Вболівальники зможуть насолодитися якісним баскетболом у ДЮСШ №1 (вул.Шевченка) і підтримати свою команду.