Середа, 29 Січня 2020 р.
10 Січня 2020

ВИЗНАЧИЛИ НАЙСИЛЬНІШИХ І НАЙСПРИТНІШИХ

МІСТО

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ

1. Тетяна Шлопко – мсмк, 2-разова чем­піонка світу з пауерліфтингу (К-ПНУ ім.Івана Огієнка).
2. Роман Головатюк – змс, чемпіон світу з кікбоксингу (СК «Прайд»).
3. Анастасія Антонюк – мсмк, чемпіонка Європи з пауерліфтингу (К-ПНУ).
4. Сергій Ренке – чемпіон світу з бодибілдингу (фітнес-клуб «Sportfamily»).
5. Олександр Новасад – бронзовий призер чемпіонату світу з бодибілдингу (фітнес-клуб «Sportfamily»).
6. Вадим Руденюк – кмс, бронзовий призер Всесвітніх ігор з вільної боротьби (ДЮСШ №2).
7. Давид Нестеров – кмс, срібний при­-
зер чемпіонату Європи з тхеквондо (СК «Чайка»).
8. Олег Маматов – мс, бронзовий при­-
зер чемпіонату Європи з тхеквондо (СК «Чайка», К-ПНУ).
9. Даніїл Майданюк – кмс, бронзовий призер чемпіонату Європи з тхеквондо (СК «Чайка»).
10. Роман Іванюк – кмс, бронзовий
призер Кубка світу з паратхеквондо (СК «Чайка»).

З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Любава Ільчик – мс, переможниця етапу Кубка світу з тхеквондо (К-ПНУ).
2. Влада Нарольська – мс, переможниця етапу Кубка світу з тхеквондо (К-ПНУ).
3. Юрій Кожухар – чемпіон України з важкої атлетики та вільної боротьби (ДЮСШ №1 та №2).
4. Олександра Чернуха – чемпіонка Украї­ни з легкої атлетики (ДЮСШ №1).
5. Андрій Атаманюк – кмс, чемпіон України з легкої атлетики (К-ПНУ).
6. Ірина Шершал – срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики (ДЮСШ №1).
7-8. Валерія Тимчук та Анна Ковальчук – мс, бронзові призерки чемпіонату України з тхеквондо (СК «Чайка»).
9. Сабіна Новосад – мс, срібна призерка Кубка України з боксу (К-ПНУ).
10. Анастасія Расевич – кмс, бронзова призерка чемпіонату України з боксу (ДЮСШ №2).

З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1-2. Олександра Охотнік та Олександр Назарчук – кмс, срібні призери Кубка світу з кікбоксингу (ДЮСШ №2, К-ПНУ).
3-4. Антоніна Осецька та Павло Конд­ратов – мсмк, бронзові призери Кубка світу з кікбоксингу (ДЮСШ №2, СК «Прайд»).
5-6. Денис Кушнір і Микола Єремеєв – кмс, чемпіони України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
7. Тетяна Казик – кмс, чемпіонка України з боротьби на поясах (ДЮСШ №2).
8. Юрій Попович – кмс, чемпіон України з бодибілдингу (ФОК «Атлант»).
9-10. Ганна Колосова та Максим Пан­чук – кмс, чемпіони України з боротьби кураш (К-ПНУ).

ШКОЛЯРІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Ілля Шимко – кмс, чемпіон України з боксу (ДЮСШ №2).
2. Максим Іванов – срібний призер чем­піонату України з легкої атлетики (ДЮСШ №1).
3. Сергій Колесник – кмс, срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики (ДЮСШ №1).
4. Ілля Шитіков – срібний призер чемпіонату України з боксу (ДЮСШ №2).
5-7. Дар’я Янчишина, кмс Владислава Мазій та Анна Марценюк – срібні призерки чемпіонату України з тхеквондо (СК «Чайка»).
8. Єгор Горох – срібний призер чемпіонату України з вільної боротьби (ДЮСШ №2).
9-10. Вероніка Роговська та Глєб Горбатюк – кмс, бронзові призери чемпіонату України з боксу (ДЮСШ №2).

ШКОЛЯРІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1-2. Ірина Руда та Владислав Ліпатов – чемпіони України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
3. Тетяна Казик – кмс, чемпіонка України з боротьби на поясах (ДЮСШ №2).
4-5. Назар Додурич та Костянтин Кро­лик – чемпіони України з тхеквондо ІТФ (ДЮСШ №2).
6. Ярослав Дзісяк – кмс, срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
7-10. Владислав Сьомик, Андрій Брат­ковський, Валентина Шешелевич та Евеліна Коберник – срібні призери чемпіонату України з боротьби на поя­сах (ДЮСШ №2).

ТРЕНЕРІВ

1. Анатолій Лабатюк – заслужений тренер України, кікбоксинг (ДЮСШ №2).
2. Вадим Воронецький – ЗТУ, важка атлетика, (К-ПНУ).
3. Василь Ліщук – ЗТУ, легка атлетика (К-ПНУ).
4. Сергій Чайка – тренер-викладач, тхек­вондо (СК «Чайка»).
5. Микола Полюляк – тренер баскетбольної команди «Ді-Ді-Бао».
6. Євген Козак – тренер чоловічої волейбольної команди К-ПНУ ім.Івана Огієнка.
7. Валентин Негода – вільна боротьба (ДЮСШ №2).
8. Микола Мельник – важка атлетика (ДЮСШ №1).
9. Віктор Фельвашніков – тхеквондо (СК «Чайка»).
10. Володимир Приходько – бокс (ДЮСШ №2).

ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

1. Ігор Мосьондз – гандбол (ДЮСШ №1).
2. Єлизавета Гордєєва – баскетбол (ДЮСШ №1).
3. Леонід Щербина – важка атлетика (ДЮСШ №1).
4. Юлія Вергуш – легка атлетика (ДЮСШ №1).
5. Олександр Скавронський – бокс (ДЮСШ №2).
6. Сергій Мещишин – кікбоксинг (ДЮСШ №2).
7. Олег Люлько – бокс (ДЮСШ №2).
8-9. Оксана Коберник і Тетяна Полінська – боротьба дзюдо (ДЮСШ №2).
10. Володимир Костинюк – вільна боротьба (ДЮСШ №2).

З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ

1-4. Давид Дудчак, Віталій Бродюк, Максим Чорний та Євген Харлампович – чемпіони України з баскетболу серед команд І ліги, БК «Ді-Ді-Бао» (індустріальний коледж, К-ПНУ, ПДАТУ).
5. Владислав Ванат – чемпіон України з футболу U-19 у складі команди «Динамо» (м.Київ).
6. Анастасія Демишина – кмс, срібна призерка Суперкубка України з волейболу (К-ПНУ).
7. Вікторія Малець – бронзова призерка літньої Універсіади України з футболу (К-ПНУ).
8. Ілля Глабай – чемпіон України серед аграрних коледжів ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу (коледж ПДАТУ).
9-10. Валерій Богуцький і Роман Булигін – бронзові призери чемпіонату України з футзалу.

«ІНВАСПОРТ»

1. Віталій Трушев – змс, срібний призер Кубка світу з футболу (міський центр «Інваспорт»).
2-3. Кароліна Дімітрішина (мс) та Катерина Ільчук (кмс) – бронзові призерки чемпіонату Європи з сидячого волейболу (Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж).
4. Петро Тесленко – чемпіон України з легкої атлетики (міський центр «Інва­спорт»).
5. Марина Іваськова – чемпіонка України з легкої атлетики (соціально-економічний коледж).
6-7. Дмитро Шварчевський та Олег Крижук – срібні призери чемпіонату  України з легкої атлетики (соціально-економічний коледж).
8-9. Віктор Ковальчук (міський центр «Інваспорт») і Антон Балакай (К-ПНУ) – срібні призери чемпіонату України з футболу.
10. Олександр Небельський – срібний при­зер чемпіонату України з настільного тенісу (КП «Міськтепловоденергія»).

ВЕТЕРАНІВ

1. Валентина Гордєєва – срібна призерка чемпіонату світу з баскетболу.
2. Олена Поблічко – срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики.
3-6. Валентин Ліпіч, Олександр Ткачук, Михайло Моспан та Марія Шабага – чемпіони України з легкої атлетики.
7. Євгенія Янкун – срібна призерка чем­піонату України з легкої атлетики.
8. Ігор Абрамович – срібний призер чемпіонату України з гирьового спорту.
9. Сергій Степанков – чемпіон України в командному заліку з настільного тенісу.
10. Євген Слабунов – бронзовий призер чемпіонату України з футзалу.

ТОП НАЙКРАЩИХ КОМАНД

1. Чоловіча баскетбольна команда «Ді-Ді-Бао».
2. Чоловіча волейбольна команда К-ПНУ ім.Івана Огієнка.
3. Жіноча футбольна команда К-ПНУ.
4. Гандбольна команда дівчат ДЮСШ №1.
5. Баскетбольна команда дівчат ДЮСШ №1.

РАЙОН

З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Каріна Ткачук – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області (футбол).
2. Яна Цупа – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
3. Світлана Бринюк – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області (футбол).
4. Олег Барицький – чемпіон району, найкращий гравець чемпіонату району, володар Кубка району пам’яті Анатолія Крупицького (футбол).
5. Юрій Пілець – срібний призер чемпіонату області, вихованець районної ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика).
6. Анна Саламаха – бронзова призерка чемпіонату області, чемпіонка району (настільний теніс).
7. Дмитро Братушко – срібний призер чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атле­тика).
8. Максим Стрільчук – бронзовий призер чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний
теніс).
9. Ольга Арсенюк – чемпіонка району (настільний теніс), срібна призерка чемпіонату району (волейбол).
10. Володимир Ковбель – кмс, бронзовий призер чемпіонату України, переможець відкритого Кубка Румунії, спортивний клуб «Чайка» (тхеквондо ВТФ).

З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Катерина Ткачук – мсмк, чемпіонка України (пауерліфтинг).
2. Юрій Гаврилюк – бронзовий призер Кубка України, чемпіон області (арм­спорт).
3. Тетяна Мельник – змс, чемпіонка світу та Європи (пауерліфтинг).
4. Володимир Антонюк – чемпіон України (пауерліфтинг).
5. Володимир Гончарук – срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал).
6. Валентина Загоруйко – мс, бронзова призерка чемпіонату Європи (пауерліфтинг).
7. Каріна Голованчук – бронзова призерка чемпіонату області (футзал).
8. Вадим Барицький – срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал).
9. Владислав Полторацький – срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал).
10. Сергій Марков – чемпіон області (арм­спорт).

ЮНІОРИ

1. Наталія Гермаківська – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).
2. Діана Левицька – срібна призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика).
3. Віталій Ларіонов – кмс, бронзовий призер Кубка України серед юніорів,
вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).
4. Артем Атаманчук – бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
5. Андрій Скринський – кмс, срібний призер чемпіонату та Кубка України,
вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).
6. Анастасія Баніт – чемпіонка облас­-
них сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).
7. Анна Стрільчук – срібна призерка чемпіонату області серед дівчат, чем­піонка району, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
8. Марк Кімаківський – чемпіон області серед юніорів, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика)
9. Даніїл Баблонюк – кмс, бронзовий
призер етапу Кубка світу, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).
10. Даніїл Медік – кмс, срібний призер чемпіонату України серед юніорів, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).

ТРЕНЕРИ (РАЙОННА ДЮСШ ВІДДІЛУ ОСВІТИ)

1. Тетяна Крушевська – легка атлетика.
2. Іван Боднар – футбол.
3. Микола Чорний – настільний теніс.

ВЕТЕРАНИ

1. Ігор Чорний – чемпіон району серед ветеранів (волейбол).
2. Ольга Матковська – срібна призерка чемпіонату області серед ветеранів (шахи).
3. Юрій Самборський – бронзовий призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату області серед ветеранів (футзал).
4. Валентин Борчук – срібний призер чемпіонату області (футзал).
5. Михайло Коза – срібний призер чем­піонату області (шахи).

І місце в огляді-конкурсі на найкраще спортивне село району посіла Орининська сільська рада. А серед ОТГ найкращою стала Гуменецька.

Командою року визнано «Автостріт» – срібний призер чемпіонату області з футзалу ФСТ «Колос», чемпіон району з футболу та футзалу, володар Кубка району пам’яті Анатолія Крупицького, фіналіст Кубка району з футболу.