П'ятница, 19 Квітня 2024 р.
2 Квітня 2021

СПОРТТАБЛО

МОЛОДЬ – СИЛА!

20-21 березня в Городку відбувся чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 років.

Кам’янець-Подільський вдало представили спортсмени ДЮСШ №1 та СК «Епіцентр»:
І – Захар Крохмальний, Анд­рій Курчак, Андрій Цюрик;
II – Данило Крохмальний;
ІІІ – Іван Крохмальний, Анд­рій Крохмальний, Михайло Задоянчук.

«ГУНИ» ПІДКОРЮЮТЬ ХОРТИНГ

26-27 березня у Хмельницькому відбувся чемпіонат України з хортингу серед молоді. У змаганнях взяли участь близько 300 учасників.

Бійці Кам’янець-Подільського клу­бу змішаних єдиноборств «Гуни» потішили такими здобутками:
І – Сергій Канюк;
ІІ – Богдан Лубко, Єва Василишина, Владислав Лутанюк, Юрій Ста­сюк;
III – Максим Кузик.
Підготували спортсменів Юрій Несте­ровсь­кий, Назар Винник, Роман Ергешов.

ІЗ МОРЯ – З ЧЕМПІОНСТВОМ

25-28 березня. м.Одеса. Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO.

Вихованці ДЮСШ №2 і клубу бойових мистецтв «Прайд» вибороли три золота: Павло Кондратов, Анна Ареф’єва, Марія Кобилецька.
ІІ – Антоніна Осецька, Микола Єремеєв;
ІІІ – Олександра Охотнік.
Тренуються спортсмени під керівництвом заслуженого тренера України Анатолія Лабатюка.

ЗВАННЯ З БРОНЗОВИМ ВІДЛИВОМ

16-24 березня. м.Кривий Ріг. Чемпіонат України з боксу серед спортсменів 2005-2006 рр.н.

Випробувати власні сили приїхали 373 спортсмени з усіх куточків України.
У складі збірної Хмельницької області змагався вихованець ДЮСШ №2 Дмитро Коваль, який у результаті чотирьох двобоїв здобув бронзу та виконав норматив кмсу.
Підготував боксера тренер Дмит­ро Невенгловський.

ДОМАШНЯ ДОМІНАЦІЯ

27 березня на базі Подільського ліцею було проведено змагання з волейболу серед команд Староушицької громади.

У них взяли участь 3 команди:
с.Нефедівці, с.Подільське і господарі змагань.
У перших двох матчах Стара Ушиця та Подільське почергово здолали суперників із Нефедівців, відправивши їх на третю позицію, та перенесли визначення переможця на очну зустріч. У вирішальному протистоянні Стара Ушиця була кращою – 2:0.
Також було визначено найкращих волейболістів турніру: гра­-вець – Юрій Пілець; розігруючий – Анастасія Коськовецька; нападник – Віктор Костецький.

НАЙШВИДШИЙ НА ЧЕТВІРЦІ

27 березня в Рівному вперше відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніо­рів та юнаків.

У забігу на 4 км найкращим став кам’янчанин Андрій Атаманюк.
Тренер Василь Ліщук.

СИЛА УНІВЕРСИТЕТУ!

22-27 березня у Чернігові відбувся чемпіонат України серед юніорів до 20 років і Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Наталі Скакун із важкої атлетики.

Як повідомив «Студентський меридіан», найкращим у ваговій категорії 102 кг виявився студент факультету фізичної культури К-ПНУ ім.Івана Огієнка Дмитро Курдибаха.

ФУТЗАЛ БЕРЕ ПАУЗУ

У неділю у ФОК Юрія Самборського відбулися чотири зустрічі в рамках футзального чемпіонату в першій лізі.

Лідер турнірної таблиці «Колос» здобув четверту перемогу у чотирьох матчах, здолавши «Душу Пивовара» – 4:2, а в битві аутсайдерів «Цементник» був кращим за «Інкогніто» – 3:1. В інших матчах туру «Арсенал» був переконливішим за «Маків» – 5:2, а «ДЮСШ №2» перемогла «Аматорів» – 9:3.
Наразі, у зв’язку з посиленням ка­рантинних обмежень, змагання призупинено щонайменше на тиждень.
Подальший розклад і турнірна таблиця змагань будуть доступні на сторінці @lfl у Instagram.