Четвер, 28 Березня 2024 р.
3 Вересня 2021

НОВИЙ РАЙОН МАЄ ЧЕМПІОНА

26 серпня. Стадіон ПДАТУ. Фінал Кубка Кам’янець-Подільського району з футболу.

У вирішальній грі за перший кубок укрупненого району зійшлися «Тірас» (с.Велика Слобідка) та «Октава» (Жванецька ТГ). Лік забитих м’ячів було відкрито вже на 3-й хвилині. Найспритнішим виявився Олег Барицький, «Тірас» повів у рахунку. Команди так і за­вершили перший тайм, а всі основні події відбулися в другій частині гри.
Андрій Балицький з «Октави» перевернув усе з ніг на голову, оформивши дубль до 61-ї хвилини – 2:1. Мінімальний рахунок гарантував спекотну кінцівку, так і сталося. Уже після того, як за чотири хвилини до кінця матчу Варварюк зробив рахунок 3:1, спалахнули емоції, у зв’язку з якими вилучення отримали Андрій Рябий («Октава) та Вадим Тимощук («Тірас»). А вже під кінець Баліцький оформив хет-трик.