Неділя, 14 Серпня 2022 р.
14 Грудня 2012

«НИВА» СТАЛА ЗОЛОТОЮ

Анатолій ПАСТУХБагаторічний гарант стабільності та успішності в царині сільськогосподарського машинобудування ПАТ «Нива» отримав «золото» загальнодержавного рейтингу підприємств України. 

Щороку, починаючи з 2002-го, під егідою Кабінету Міністрів України проводиться рейтинг сільськогосподарських підприємств за річними підсумками роботи.

50 кращих підприємств розташовуються в трьох рейтингових секторах: золотому, срібному та бронзовому. ПАТ «Нива» вибороло «золото», посівши 13-ту сходинку рейтингу. 7 грудня на урочистих зборах трудового колективу директору підприємства Анатолію ПАСТУХУ було вручено медаль і сертифікат – «Лідер галузі 2012 року» (на фото). За високу національну гідність, професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та вагомий особис¬тий внесок у розбудову соціально-економічного та культурного розвитку України Анатолію Андрійовичу присвоїли й орден «Пошана України». Персональну нагороду та звання «Працівник року» отримала головний бухгалтер Інеса ПІДЛИПНЯК, а медаль за трудові заслуги – начальник цеху Василь СОЛОДОВ.