Субота, 29 Січня 2022 р.
15 Березня 2013

ЯК УНИКАТИ РОБОТИ, ЯКУ ВИ НЕ ЛЮБИТЕ ВИКОНУВАТИ

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРИБИРАЛЬНИКЗ настанням весни більшість із нас пов’язує початок певного оновлення. І перш ніж внести зміни у своє життя, багато хто починає зі зміни іміджу. Далі – етап трансформації всього, що навколо. Найдоступнішим перетворенням оточуючого простору є прибирання. Але якщо процес зміни іміджу дає неймовірний заряд позитиву, то прибирання неабияк дратує.

Забудьте про всі клопоти, пов’язані з цим надокучливим і нелегким процесом! У Кам’янці-Подільському відкрилось представництво клінінгової компанії «Універсальний прибиральник», яка візьме Ваші марудні клопоти на себе. Свої послуги компанія успішно надає мешканцям уже практично на всій території України.

ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ВАШОЇ СІМ’Ї – ЧИСТИЙ КИЛИМ

ЯК УНИКАТИ РОБОТИ, ЯКУ ВИ НЕ ЛЮБИТЕ ВИКОНУВАТИПершим кроком досягнення чистоти є позбавлення від пилу.

– За рік у середньостатистичній квартирі назбирується 30-40 кг пилу, – стверджує лікар-алерголог із 20-річним стажем Алла Петріща. – Багато людей страждають від так званої алергії на пил. Основним алергенним агентом є не загалом побутовий пил, а мікроскопічні кліщі, які в ньому мешкають. Саме кліщі та їхні екс-кременти потрапляють у ди-хальні шляхи та викликають імунну реакцію. Найбільша концентрація пилу – в постільній білизні, м’яких меблях і килимах. Першим кроком до про-філактики алергії є прибирання. І якщо кожен може легко впоратися з витиранням пилу з твердих поверхонь, пранням білизни, то позбутися пилу в килимових покриттях і м’яких меблях дуже важко. Не здатне забезпечити повноцінного очищення традиційне прибирання пилососом, адже при цьому збирається тіль¬ки верхній шар пилу. Пов¬ністю вичистити м’які поверхні можна за допомогою спеціалізованих миючих засобів і професійної техніки. 

Наша клінінгова компанія займається високоякісною хімчисткою у квартирах, заміських будинках і офісах. В результаті на килимах і м’яких меблях не залишається жодних забруднень, включаючи стійкі плями, а також видаляється накопичений за роки пил. Також хімчистка дозволяє позбутися будь-яких запахів, що змінює атмосферу в кімнаті на краще. У роботі використовується сучасне обладнання та безпечні засоби, які сертифіковані в Україні, США, ЄС, Росії та, за висновками СЕС, є безпечними для здоров’я людей і домашніх тварин.

Лікарі радять проводити чищення м’яких покриттів як мінімум раз у півроку, а в будинку, де проживає сім’я з дітьми, та садочках – вдвічі частіше.

Наші постійні клієнти вже переконалися, що професійна хімчистка та прибирання не тільки повертає чистоту і свіжість у будинок, але й значно продовжує термін служби Ваших килимів і меблів.  

СЕКРЕТ, ЯКИЙ ЗМУСИТЬ ЛЮДЕЙ ВАС ПОЛЮБИТИ

Так уже повелося, що перше враження як про людину, так і про будівлю, в кожного з нас прямо залежить від її зовнішнього вигляду.  

 Візиткою та однією зі складових іміджу Вашого офісу, підприємства чи квартири є чистота, зокрема чисті вікна, фасад і вивіска. Іноді труднощі викликає велика кількість вікон, а іноді самим не хочеться ризикувати, починаючи миття на значній висоті. Допоможе професійне миття вікон, яке можна замовити в спеціалізованій клінінговій компанії. Засоби для миття вікон і технології роботи «Універсального прибиральника» забезпечують відмінний результат, оскільки ідеально гладкі поверхні довгий час не допускають відкладення нових забруднень.  

Фахівці Кам’янець-Подільського представництва клінінгової компанії «Універсальний прибиральник» надають широкий спектр й інших послуг: прибирання після ремонту, генеральне та поточне прибирання приміщень усіх форм власності. 

Тож бережіть здоров’я, а час подаруйте своїм улюбленим заняттям та рідним, справу прибирання доручіть людям, які зроблять її з натхненням.

Звертайтеся за телефоном:

067-266-8204.

http://prybyralnyk.com.ua

kam-pod@prybyralnyk.com.ua