П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
20 Грудня 2013

НА ЕКОНОМІЧНОМУ ТЛІ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО З’ЯВИВСЯ ПОТУЖНИЙ ГРАВЕЦЬ –

НА ЕКОНОМІЧНОМУ ТЛІ  КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО  З’ЯВИВСЯ ПОТУЖНИЙ ГРАВЕЦЬ -  CityCommerceBank  На економічному тлі Кам’янця­Подільського з’явився ще один гравець ­ CityCommerceBank. Заснований 2006 р., він укріплює свої позиції на фінансовому ринку, завойовуючи клієнтів доступністю послуг і цікавими вкладницькими пропозиціями.

Плануючи відкриття філії CityCommerceBank в нашому місті, керівництво перш за все дотримувалося основного для всієї організації правила ­ орієнтації на клієнта. Саме тому філія розташована майже в самому центрі нашого міста, за адресою: вул.Лесі Українки, 31.

У відділенні можна сплатити комунальні платежі, отримати чи відправити грошові перекази, здійснити за вигідним курсом обмін валют (долар, євро, рубль, англійський фунт, швейцарський франк), а віднедавна ще й міняють польські злоті.

CityCommerceBank пропонує широкий вибір послуг з обслуговування карткових і пенсійних рахунків, відкриття депозитів, надає кредити.

– Основною перевагою нашого банку є індивідуальний підхід, гнучкість у досягненні взаємної згоди і швидкість у прийнятті рішень. Також у банку дуже розвинена система лояльності: є чимало акцій і мотивацій для клієнтів. Протягом місяця з моменту відкриття ми НА ЕКОНОМІЧНОМУ ТЛІ  КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО  З’ЯВИВСЯ ПОТУЖНИЙ ГРАВЕЦЬ -  CityCommerceBank  даруємо бонусні надбавки – 1% в гривнях і 0,5% у валюті до нового вкладу. Для пенсіонерів і студентів діють додаткові відсотки до стандартної ставки. Також наш банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №180)», – розповідає начальник відділення Вадим СЕМЕНДЯК.

Серед цікавих пропозицій CityCommerceBank – послуга «TaxFree». В інших банках її наразі обмежено. По суті, це відшкодування частки податку за придбаний товар за кордоном.

CityCommerceBank запрошує до співробітництва і юридичних осіб. За словами працівників банку, для них передбачено безкоштовне відкриття поточного рахунка, еквайринг, валютні операції, карткові продукти та зарплатні проекти.

Анатолій БУДЯНУ.

ДОВІДКА:

CityCommerceBank (www.citycommercebank.com) засновано 2006 р.

  Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. (Свідоцтво №180). За станом на 1 грудня 2013 р., активи банку складають 4,5 млрд.грн. Статутний капітал CityCommerceBank – 275 млн.грн., регулятивний капітал – 417 млн.грн. Фінансовий результат CityCommerceBank за 2012 р. – 3,35 млн.грн. (прибуток). За станом на 1 грудня 2013 р., регіональна мережа банку складає 98 відділень.    

За розміром активів CityCommerceBank займає 50 місце серед 176 банків згідно з рейтингом НБУ, за станом на 1 жовтня 2013 р.