П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
4 Липня 2014

КУРЧАТА ТАБАКА

250 тисяч курей, котрі спопеліли у полум’ї, та понад 2 тисячі квадратних метрів ущент вигорілого пташника – такі наслідки пожежі, що розбушувалася о п’ятій вечора 29 червня на ПАТ «Авіс». Упродовж години чотири десятки вогнеборців із 10 пожежних машин гасили масштабне полум’я при високій температурі й густому димові.

КУРЧАТА ТАБАКА250 тисяч курей, котрі спопеліли у полум’ї, та понад 2 тисячі квадратних метрів ущент вигорілого пташника – такі наслідки пожежі, що розбушувалася о п’ятій вечора 29 червня на ПАТ «Авіс». Упродовж години чотири десятки вогнеборців із 10 пожежних машин гасили масштабне полум’я при високій температурі й густому димові.

Як розповідає інспектор ДПРЧ-5 Держслужби з надзвичайних ситуацій області Олег ГУЛА, вогонь у пташнику №1 запримітив охоронець і зателефонував «101». По­лум’я було настільки сильне, що на підмогу трьом черговим відділенням місцевих рятувальників кинулися колеги із добровільних пожежних дружин ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Нібулон», пожежної команди с.Гуменці, а також пожежно-рятувальні підрозділи з Дунаєвеччини та Чемеровеччини.

КУРЧАТА ТАБАКАЛише завдяки спільним зусиллям вдалося втихомирити вогняну стихію і не допустити загорання інших пташників, де знаходилися ще чверть мільйона курей.

Причину пожежі мають встановити експерти дослідно-випробувальної лабораторії Державного пожежно-рятувального загону області, призначено й низку експертиз. За попередньою версією, спалахнуло приміщення через коротке замикання електропроводів. Встановлюється і сума збитків.

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження.