Субота, 21 Травня 2022 р.
22 Серпня 2014

В ОЧІКУВАННІ… ТРОТУАРУ

Вже більше як п’ять років мешканці декількох будинків на вул.Тімірязєва мріють про відновлення тротуару біля їхніх дворів, що був переритий під час комунальних робіт. Та всі звернення людей до міської влади закінчуються поразкою – бюджет минає роздовбані стежки десятими дорогами. 

«Між житловими будинками №№84 і 88 на вулиці Тімірязєва фактично немає тротуару для пішоходів, – пише в листі до редакції місцевий мешканець Петро Степанюк. – 2009 року проводили роботи в каналізаційній мережі, яка пролягає через двір будинку №84, і трактором перерили весь двір та зруйнували стежки. Тепер після дощу там взагалі неможливо пройти. За стільки років ми тільки чуємо обіцянки про те, що питання виділення коштів на ремонт цієї ділянки дороги буде розглянуто при формуванні міського бюджету на наступний рік. Разом із тим торік нам повідомили, що комунальному підприємству «Комбінат благоустрою» направлено замовлення на ремонт зруйнованого покриття відходами асфальтобетону. Проте тротуар так і залишився зруйнованим…»

Не мають чим втішити мешканців міські чиновники й сьогодні, після того, як їм укотре нагадали про зруйновану і вчасно не відновлену дорогу. Заступник міського голови Сергій БАБІЙ відверто зізнається, що занедбаний тротуар наразі далеко не в перспективі.

– Будемо казати так, як є: грошей нам просто не дають. Сьогодні визначено на тротуари міста півмільйона гривень. Тільки робити ніхто нічого не буде, бо жодної копійки на це поки що не дають. Тривають військові дії, і грошей у держави немає. Мусимо зачекати.