Понеділок, 29 Листопада 2021 р.
22 Січня 2016

НЕПРИСТУПНІ КАТАКОМБИ «ЦЕНТРАЛЬНОГО»

IMG_3808.jpgНЕПРИСТУПНІ КАТАКОМБИ «ЦЕНТРАЛЬНОГО»Покупці, які вранці 21 січня прийшли до магазину «Цент­ральний», побачили заблоковані вантажівками вхідні двері…

І доки в натовпі збентежені кам’янчани висували власні версії події, ремонтна бригада КП «Міськ­тепловоденергія» мізкувала над тим, як потрапити до підвалу магазину, де стався порив труби мережі централізованого теплопостачання. Впустити їх усередину, аби ліквідувати проблему, навідріз відмовилася власниця закладу торгівлі. Незважаючи на те, що така пікантна ситуація змусила цокотіти зубами мешканців 16 квартир двох будинків на вул.Соборна, №№19 та 20.

– Уже дві доби ми сидимо без теп­ла, – скаржиться жителька будин­ку №19 Тамара ГРАЧ. – Температура в наших оселях – тільки 15 градусів тепла. Але на це не зважає власниця магазину, яка не пускає комунальників у підвал. Боляче дивитися, що через таке змушений мерзнути мій 3-річний онук.

Аби не допустити техногенної катастрофи, за круглим столом у міській раді відбулося оперативне засідання постійно дію­чої комісії з питань технобезпеки та надзвичайних ситуацій.

– Присутні депутати міськради, комунальники, надзвичайники та поліцейські прийняли відповідне рішення, яке в рамках закону дозволило силовим методом потрапити до підвалу, що, власне, й було зроб­лено. Наразі ремонтна бригада «Міськтепловоденергії» ліквідовує порив і відновлює теплопостачання, – зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міськради Юрій КРИЛОВ.