Четвер, 07 Липня 2022 р.
3 Лютого 2017

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ

Минулого тижня район підбив підсумки у спортивній галузі минулого 2016 року, традиційно нагородивши десятку найкращих спортсменів.

До переліку найкращих увійшли: Тетяна Шлопко – майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату світу з жиму серед жінок, чемпіонка Європи серед дівчат, чемпіонка України з пауерліфтингу; Вадим Воронецький – заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу; Орининська сільська рада – переможець огляду-конкурсу на найкраще спортивне село району.

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ З ОЛІМПІЙСЬКИХ 

ВИДІВ СПОРТУ

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ1. Ілля Розумовський – срібний призер чемпіонату області (легка атлетика).

2. Анна Горгулько – мсмк, чемпіонка України серед молоді, чемпіонка командного чемпіонату України (тхеквондо ВТФ).

3. Тетяна Арсенюк – чемпіонка району (настільний теніс).

4. Дмитро Мещук – переможець етапу Кубка світу, срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ).

5. Юрій Попович – чемпіон і найкращий гравець чемпіонату району (волейбол).

6. Олег Барицький – чемпіон і найкращий гравець чемпіонату району (футбол).

7. Валерія Тимчук – переможець етапу Кубка світу, чемпіонка України серед юніорів (тхеквондо ВТФ).

8. Анастасія Атаманчук – срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол).

9. Ольга Арсенюк – чемпіонка району (настільний теніс).

10. Яна Стельмах – срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол).

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Тетяна Шлопко – мсмк, бронзова призерка чемпіонату світу з жиму серед жінок, чемпіонка Європи серед дівчат, чемпіонка України (пауерліфтинг).

2. Юрій Гаврилюк – бронзовий призер чемпіонату області (армспорт).

3. Тетяна Мельник – змс, бронзова призерка чемпіонату світу серед жінок, чемпіонка України, чемпіонка області (пауерліфтинг).

4. Валерій Данчук – бронзовий призер чемпіонату області, чемпіон району (футзал).

5. Сергій Зірчик – срібний призер чемпіонату області (армспорт).

6. Валентина Загоруйко – срібний призер чемпіонату України (пауерліфтинг).

7. Віталій Рибарчук – срібний призер і найкращий воротар чемпіонату району (футзал).

8. Сергій Дігалов – чемпіон області (армспорт).

9. Тетяна Чумагіна – чемпіонка Всеукраїнської, обласної та районної спартакіад державних службовців (шашки).

10. Каріна Голованчук – бронзова призерка чемпіонату України серед сільських команд (футзал).

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ЮНІОРИ

1. Катерина Ткачук – кмс, бронзова призерка чемпіонату світу серед дівчат із жиму, чемпіонка України (пауерліфтинг).

2. Даніїл Баблонюк – чемпіон України серед юнаків (тхеквондо ВТФ).

3. Каріна Ткачук – срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол).

4. Єва Мак – кмс, срібна призерка чемпіонату України серед юніорів, чемпіонка області (пауерліфтинг).

5. Давид Нестеров – кмс, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ).

6. Ганна Гончар – мсмк, чемпіонка світу з жиму серед юніорів, срібна призерка чемпіонату Європи, бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів, чемпіонка України (пауерліфтинг).

7. Владислав Козак – бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ).

8. Анастасія Антонюк – срібна призерка чемпіонату України серед дівчат (пауерліфтинг).

9. Данило Братушко – чемпіон обласного турніру серед юнаків (легка атлетика).

10. Іван Тимчук – бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків (тхеквондо ВТФ).

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ВЕТЕРАНИ

1. Леонід Березніцький – мс, чемпіон світу серед ветеранів, чемпіон України серед ветеранів (гирьовий спорт).

2. Микола Дубчак – бронзовий призер Кубка України серед ветеранів (легка атлетика).

3. Руслан Хамелюк – срібний призер Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату області серед ветеранів (футзал).

4. Ігор Вольський – чемпіон району серед ветеранів (волейбол).

5. Ольга Матковська – чемпіонка області серед ветеранів (шахи).

6. Павло Чорний – чемпіон області серед ветеранів (гирьовий спорт).

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ7. Юрій Самборський – срібний призер Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату області серед ветеранів, бронзовий призер чемпіонату району (футзал).

8. Роман Булигін – срібний призер Кубка України серед ветеранів (футзал), срібний призер чемпіонату району серед ветеранів (волейбол).

9. Іван Правник – срібний призер обласної спартакіади, чемпіон районної спартакіади державних службовців (шашки).

10. Сергій Боднар – чемпіон району серед ветеранів (волейбол).

КОМАНДА РОКУ: збірна району з футболу дівчат 2002-2004 рр.н. – чемпіон обласних і срібний призер Всеукраїнських сільських спортивних ігор «Золотий колосок».

Хмельницька обласна Федерація футболу НАЙКРАЩИМ ГРАВЦЕМ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ визнала гравця команди ФК «Кам’янець» Миколу Тарасова.

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ (Вища ліга):

I місце – «Астра» (Велика Слобідка);

II – «Октава» (Слобідка-Рихтівська);

III – «Олімп» (Кульчіївці).

Також СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ отримали:

Найкращий гравець чемпіонату району з футболу Олег Барицький («Астра»).

Найкращий суддя чемпіонату району з футболу Віктор Гладиш.

Перша ліга: I місце – «Олімпік» (Слобідка-Гуменецька); II – «Титан» (Крушанівка); III – «Факел» (Кадиївці).

Друга ліга: I місце – «Дністер» (Стара Ушиця); II – «Колос» (Оринин); III – «Кармалюк» (Гуменці).

Найкращий тренер районної ДЮСШ відділу освіти Іван Боднар.

Найкраще висвітлення спортивних подій району – журналіст Олег Мазурик.

Помічник народного депутата Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко нагородила:

Валерію Тимчук – переможницю етапу Кубка світу, чемпіонку України серед юніорів із тхеквондо ВТФ;

футбольну команду «Астра» (с.Велика Слобідка) – чемпіона району з футболу 2016 р. у Вищій лізі;

Олега Ковальчука – директора районної ДЮСШ відділу освіти.