Вівторок, 07 Грудня 2021 р.
28 Липня 2017

ЩОБ БУЛА ДОРОГА – ТРЕБА БУДУВАТИ ЗАВОД?

Запах свіжого асфальту, гладеньке покриття і комфортна їзда – ось що чекає на автомобілістів на вулиці Черняхівського, адже там нещодавно облаштували нове дорожнє покриття.

ЩОБ БУЛА ДОРОГА - ТРЕБА БУДУВАТИ ЗАВОД?

Міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ запевнив, що покриття якісне, виконане за всіма технологіями і стандартами.

– Роботи проводяться фактично з нуля, тому це буде но-ва дорога. Вартість проекту – 2,7 млн.грн. Комунальники стелять три шари асфальту, якість якого перевіряє представник німецького інвестора, – запевняє Михайло Євстафійович.

– Дорогу на Черняхівського ремонтуємо завдяки інвестиційним коштам заводу «KWS-Україна», який і розміщений на цій вулиці. Кошти виділили не лише на покриття, а й на тротуар, освітлення та благоустрій (сівбу трави, садіння дерев), – розповідає директор департаменту ЖКГ Олександр БАБЧИНСЬКИЙ.

Але поки одні дороги стелять асфальтом, інші – стелять матами і скаргами. Найбільше нарікають на вулицю Драгоманова та провулок Амбулаторний. І якщо майбутнє першої хоч трішки, але вимальовується, то останній, за прогнозами, ремонту не побачить ще довго.

ЩОБ БУЛА ДОРОГА - ТРЕБА БУДУВАТИ ЗАВОД?– Щодо вулиці Драгоманова (ділянка від пр.Грушевського до вул.Гагаріна) – на її ремонт сесією міської ради передбачено кошти, і вже готова проектна документація. Цьогоріч цю ділянку дороги відремонтують (викладуть плиткою), – продовжує Олександр Васильович. – А от провулок Амбулаторний мусить зачекати, бо цьогоріч на нього планів немає.

Хоч планів немає, зате скарги є. Розлючені мешканці села Зіньківці запевняють, що провулок дедалі більше вимивають дощі, особливо нещодавній скандинавський циклон, а ремонту немає роками.

– Провулок Амбулаторний відноситься до міста, а не до нашого села, тому права на його ремонт ми не маємо. А це чи не єдиний шлях до села Зіньківці, бо їхати через Польські фільварки мені невигідно, та й дорога там ще гірша. От тільки тут, на малесенькому клаптику шляху, вибоїни такі, що скоро й танк не проїде, – нарікає мешканець села Зіньківці 29-річний водій Олег.

Ольга БАНАХ.