Вівторок, 30 Листопада 2021 р.
11 Серпня 2017

ЗЕКОНОМИВ? МОНЕТИЗУЙ!

ЗЕКОНОМИВ? МОНЕТИЗУЙ!

За зекономлені куби і кіловати держава нині гарантує виплатити кошти. Громадяни, які зекономили опалювальні ресурси, мають до 1 вересня поточного року звернутися до органів соціального захисту із відповідною заявою та вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти. Виплата відбуватиметься у вересні-жовтні цього року.

Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення.

Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин, 135 грн. за зекономлену електроенергію та близько 700 грн. за зекономлений обсяг газу. Під монетизацію підпадають близько 2 млн. домогосподарств.

Якщо громадянин має зекономлену субсидію на газ або електроенергію, які використовуються для опалення, але з якихось причин не був включений у відповідний список на монетизацію, він може звернутися до підприємства з проханням включити його у додатковий список. Або ж потрібно надати інформацію органу соціального захисту населення про наявність зекономленої субсидії, що часто видно з платіжки. І на підставі цього управління соцзахисту має право запитати надавача послуги, чому такого громадянина не було включено у відповідні списки.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».