Четвер, 30 Червня 2022 р.
14 Червня 2019

СІМ’Я – СЕРЦЕ УКРАЇНИ

8 червня представники Духовної ради та молодь нашого міста взяли участь у IV Все­українській ході на захист сімейних цінностей, що відбулася в Києві під гаслом «Сім’я – серце України».

Багатотисячна колона небайдужих громадян, серед яких було чимало сімей із дітьми, волонтерів, капеланів та учасників бойових дій, а також служителів із різних християнських та мусульманських спільнот, пройшлися від головного корпусу університету ім.Тараса Шевченка до площі Конституції, що неподалік від Маріїнського палацу. Головним організатором заходу була Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій, яка проголосила 2019-й Роком родини та закликала своїх прихожан підтримувати й дбати про сімейні цінності, як-от пошана до жінки і материнства, турбота про дітей та молодь, щоб ніхто не залишався без даху над головою та люб­лячої сім’ї, захист інституту подружжя як союзу чоловіка та жінки, протидія небезпечним ідеологіям, які намагаються підважити природний порядок. Адже без міцної родини немає благополучної України.
Після завершення ходи частина учасників долучилася до Національного дня молитви за Україну, який відбувся у Палаці спорту, де християни різних конфесій спільно підносили прохання про Боже благословення для нашої країни, якнайшвидше закінчення війни та довгоочікуваний мир для нашої скривавленої землі.

Олександр БУЧКОВСЬКИЙ, прес-секретар Духовної ради.