СРІБНІ СЕРЕЖКИ-КІЛЬЦЯ – УНІВЕРСАЛЬНА КРАСА ПІД РІЗНІ ОБРАЗИ
Одним з популярних прикрас є сережки-кільця або як їх ще називають – сережки-конго. Практично кожна дівчина намагається доповнити свою колекцію прикрас таким виробом. Незважаючи на назву, такі сережки найчастіше виготовляються у стилі мінімалізм, а також відрізняються лаконічним виконанням та дизайном.
Форма кілець буває різною, як і дизайн, є різний діаметр та наявність вставок. Різні по виконанню срібні сережки-кільця, куплені тут
oniks.ua/ua/categories/earrings/metal-is-serebro_925_quot-and-zastezhka-is-koltsa_kongo/,
підходять як для вечірнього образу, так і для носіння щодня. Важливо правильно гармонувати образ та розставити всі аксесуари відповідно до їх оформлення.
Як вибирати сережки-кільця?
Складнощів у виборі та покупки не буде, але важливо врахувати кілька правил та рекомендацій:
– діаметр та розмір визначаються виходячи із призначення. Доповнити діловий образ можна за допомогою сережок невеликого розміру. Коли образ вечірній чи міський, тоді діаметр можна збільшити до 2 см. Браслети та кулони стануть чудовим доповненням таких сережок;
– форма обличчя. Коли форма обличчя овальна, тоді будь-які вироби будуть вигідними, якщо кругле обличчя, тоді потрібно вибирати модель з інкрустацією, круглі сережки ідеально підходять дівчатам з довгим волоссям;
– відсутність переваги. Потовщення та вставки завжди повинні бути симетричними, що виключає переваги в одну із сторін. Наявність асиметричних сережок складно буде вигідно використовувати у тому чи іншому образі.
На сайті інтернет-магазину Oniks є детальний опис усіх прикрас та фотографії, що допоможе зробити ідеальний та правильний вибір. Складнощі можливі, але консультанти завжди нададуть допомогу та дадуть рекомендації.
Як зберігати та обслуговувати сережки-кільця?
У невеликі тріщини на прикрасі може забиватися пил і бруд, що призведе до зміни зовнішнього вигляду. Бажано сережки зберігати в сухому та темному місці, використовувати скриньку або захисну коробку. Тримачі для прикрас також не рекомендується використовувати, тому що постійний контакт із повітрям призведе до зміни кольору та блиску прикраси. Іноді виріб потрібно протирати мікрофіброю, що створює невелике полірування та відновлює колишній блиск, видаляючи додатково будь-які забруднення. Раз на місяць прикраси із срібла потрібно промивати під проточною водою. Абразивні засоби очищення не можна застосовувати, коли в прикрасі є вставки із золота, дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння.