Неділя, 14 Липня 2024 р.
6 Червня 2024

ЗДОРОВ’Я З ПІКАНТНИМ ПРИСМАКОМ!

Рукола, відома також як ерука, є одним із найпопулярніших листових овочів. Вона вирізняється тонким гірчично-горіховим смаком і ароматом, який збагачує смакові якості різних страв.

Рукола є джерелом мінералів, вітамінів, і особливо важливо, що вона містить велику кількість йоду та вітаміну C, тому є гарним засобом для підтримки імунної системи й нормального функціонування щитовидної залози.
Рукола сприяє активізації обмінних процесів в організмі завдяки багатому вмісту мікроелементів. Ця зелень допомагає знижувати рівень холестерину в крові та підвищує рівень гемо­глобіну, що є важливо для здоров’я серця і кровообігу.
З’ївши салат із руколою, в якому зелені не менше як 100 грамів, ви отримаєте денну норму споживання вітаміну К. Це забезпечить здорове кро­вотворення і швидке загоєння ран.
У руколі містяться майже всі вітаміни групи В, але найбіль­ше вітаміну В5. Багата вона і ненасиченими жирними кислотами, як-от Омега-3 і Омега-6.
Ця зелень також контролює рівень глюкози у крові. Рукола допомагає запобігти захворюванню органів сечовидільної системи, салат із неї здатен усунути набряки.
Рукола – чудовий відхаркувальний засіб. Щойно у вас з’я­вився кашель, додайте в ден­ний раціон салат із руколи, щоб швидко його подолати.
Зелень захищає слизову шлун­ка від різного негативного впливу. А це профілактика виразки.
Рукола – це потужний детоксикант, багатий антиоксидантами. Тому салат із руколою запобігає розвитку онкологічних захворювань, властивих жінкам. Зелень також позбавляє від збудження нервової системи в період менструації та гормональних перебудов. Вона рятує від почуття тривоги, нервового напруження і стресів.
Унікальний аромат і смак роб­лять її ідеальною для різноманітних кулінарних експериментів, від салатів до гарнірів.
Рукола має основні два типи: салатна рукола (Eruca sativa) та дика рукола (Diplotaxis tenui­folia). Салатна має м’якший, менш гіркий смак і більше ніжне листя, тоді як дика рукола характеризується гострішим гірчичним смаком та меншими й грубшими листками.
Рукола є універсальним інгредієнтом, який може збагатити смак багатьох страв. Вона додає пікантності зеленим салатам, чудово поєднується з овочами, як-от помідори, огірки, а також із сирами, горіхами та фруктами.
Додавайте руколу в пасту, ри­зотто або як гарнір до м’яс­них і рибних страв. Вона мо­же бути чу­довою зеленою добавкою до сендвічів і бургерів, додасть сві­жості та хрусткості. Можна ви­користовувати для приготування соусу песто, за­мінивши або доповнивши ба­зилік, для створення унікального смаку.
Рукола може рости як у відкри­тому грунті, так і в контейнерах, що робить її ідеальною для балконів та маленьких садів. Їй потрібне сонячне або напівті­ньо­ве місце з добре дренованим грунтом та гарне поливання.
Рукола здавна використовувалася в народній медицині завдяки лікувальним властивостям. Вона вважається стимулятором травлення. Її часто вживають як частину салатів перед основними стравами для підготовки травної системи. Через антиоксидантні властивості руколу часто використовують у програмах детоксикації та очищення організму.
Таким чином, рукола не тільки смачна, але й корисна як із погляду кулінарії, так і здоров’я.
Як листовий зелений овоч, рукола містить мінімум кало­рій, що робить її ідеальною для дієт, спрямованих на знижен­ня ваги.

Рукола використовувалася ще в Давньому Римі, де її цінували не тільки за смак, але й за лікувальні властивості. Вона навіть згадується в біблійних текс­тах. У деяких культурах руколу вважали символом плодючості. Також їй приписували власти­вості афродизіака.
Лише на початку ХХ століття стало відомо, чим корисна рукола. Відтоді зелень почали культивувати.