Вівторок, 05 Грудня 2023 р.
8 Червня 2023

У ПЕРИНАТАЛЬНОМУ КОМФОРТНО

Гарними новинами поділився з громадою колектив Перинатального центру.

Завдяки активній співпраці з благодійним фондом «Nova Ukraine», заклад отримав нове обладнання для неонатальної реанімації, а днями – ліжко-трансфор­мер, яке поповнило акушерське відділення. Воно дозволяє встановлювати велику кількість положень, забезпечуючи при цьому достатній рівень комфорту для роділлі й оптимальні умови для медперсоналу.

Також днями Перинатальний центр отримав понад тонну коштовної гуманітарної допомоги від ЮНІСЕФ. Дитячий фонд ООН передав п’ять неонатальних пристроїв для фототерапії та обігріву новонароджених, п’ять реанімаційних столів для новонароджених, набори невідкладної допомоги.

А ще заклад став ближчим і комфортнішим для людей з інклюзією. 18 травня тут відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. Це перший кабінет для маломобільних верств населення в Кам’янець-Подільському районі, ще два відкрито у Хмельницькому. Взагалі в Україні їх тільки 20.

Кабінет створений для жінок і дітей з інклюзією, постраждалих від гендерно зумовленого насильства, війни та оснащений спеціалізованим гінекологічним кріслом-трансформером для огляду маломобільних жінок, підіймачем, милицями, ходунками, кріслом-візком.

За інформацією Перинатального центру.