Вівторок, 05 Грудня 2023 р.
28 Вересня 2023

НОВИНИ ТЕРГРОМАД

ЖВАНЕЦЬ ДО ЗИМИ ГОТОВИЙ

Жванецька сільрада оголосила про те, що всі соціальні об’єкти тергромади до опалювального сезону підготовлено. В окремих підпорядкованих закладах освіти замінено опалювальні системи. Зокрема, в Слобідсько-Рихтівському ЗДО «Дзвіночок», Сокільському ліцеї імені С.М.Кротіка замінено елект­ричні котли на твердопаливні; в Сокільському ЗДО «Соколятко», Рудській гімназії встановлено опалювальні грубки; в Слобідсько-Рихтівському ліцеї проведено опалення в їдальню. Також у Слобідсько-Рихтівському ліцеї та Сокільському ліцеї замінено насоси та частину труб системи опалення. Для закладів освіти закуплено 75 тонн кам’яного вугілля, 25 тонн торф’яних брикетів. Крім того, на залишку є 78 тонн кам’яного вугілля. Необхідні ремонтні роботи системи теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери успішно завершено.

В ОРИНИНІ КУПИЛИ ТРАКТОРА

Щоб більше уваги приділяти охайності та чис­тоті територій, сільська рада виділила кошти на закупівлю трактора для КП «Лебідь» Орининської сільської ради. Техніка буде використовуватися для робіт у комунальному господарстві тергромади.

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ ЖНИВА

За результатами обласних фізкультурно-­спортивних змагань «Жнива-2023», організатором яких є Хмельницька обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України, в загальнокомандному заліку команда Староушицької тергромади посіла ІІІ місце. А Гуменецька СТГ посіла 8 місце в загальнокомандному заліку під час фінальних змагань на найкращу спортивну сільську та селищну громаду України, що проводилися 21-24 вересня у Ворохті Івано-Франківської області. У змаганнях взяли участь найкращі громади з 18 областей України.

ДОБЛЕСНИЙ ВОЇН!

Відзнаку Президента України «За оборону України», медаль «Хрест доблесті», нагрудний знак «За зразкову службу» отримав житель с.Завалля Олександр ЮРКОВ. Такою новиною поділилася Жванецька тергромада. В основі нагород – значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку і забезпечення життєдіяльності ЗСУ, досягнення високих показників у військовій діяльності, бездоганну й сумлінну службу.

ХАРКІВ ДАЛЕКИЙ І БЛИЗЬКИЙ

У Китайгорода з’явилася ще одна громада-­побратим. Угоду про співпрацю підписано з Олексіївською сільською тергромадою Харківської області, представники якої завітали на Кам’янеччину. Свої підписи під документом поставили сільсь­кий голова Китайгородської ТГ Юрій БЕЗРОДНИЙ та очільник Олексіївської ТГ Анатолій СТРАХОВ. На гостей чекали гостинність наших людей, огляд комунальних закладів і дивовижа китайгородської землі. «Українською Чорногорією» відкрилися неймовірні субіцькі краєвиди, які споглядали на говдах і в садибі зеленого туризму «Бавки», береги Дністра в сс.Рогізна і Колодіївка та унікальне Китайгородське відслонення, що припідняло завісу походження назви центру громади. На жаль, школи Олексіївської громади через війну закриті для учнів, а дітки втратили спокій та відчуття безпеки. Тому першим спільним проєктом у рамках угоди сторони намітили оздоровлення дітей із Харківщини на берегах Дністра. Декілька днів тому Китайгородщина вже зустріла юних гостей.

За інформацією тергромад.